Skocz do zawartości

Problemy Z Wpłatami


Rekomendowane odpowiedzi

@RODA

Rownież po otrzymałem potwierdzenie zaksiegowania wpłaty. Ktoś wie jaki jest mniej więcej aktualnie czas oczekiwania na paszport z wizą od dnia spotkania? Wiem ze były spore problemy z drukiem, ale nie wiem czy odbiło sie to na czasie, czy w ciagu planowych 5 dni roboczych powinna dojść kurierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RODA

Rownież po otrzymałem potwierdzenie zaksiegowania wpłaty. Ktoś wie jaki jest mniej więcej aktualnie czas oczekiwania na paszport z wizą od dnia spotkania? Wiem ze były spore problemy z drukiem, ale nie wiem czy odbiło sie to na czasie, czy w ciagu planowych 5 dni roboczych powinna dojść kurier

Pewnie wyczieczke masz na sierpień i ci zależy na czasie ,tak do 5 dni powinno dojść kurierem spokojnie .Ja to tak sie mocno nie spiesze do konsula ale czy ktos wie ile jest ważny wniosek ds-160 jeśli składałem go 21 czrwca czy jest miesiąc czy dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RODA

Rownież po otrzymałem potwierdzenie zaksiegowania wpłaty. Ktoś wie jaki jest mniej więcej aktualnie czas oczekiwania na paszport z wizą od dnia spotkania? Wiem ze były spore problemy z drukiem, ale nie wiem czy odbiło sie to na czasie, czy w ciagu planowych 5 dni roboczych powinna dojść kurierem?

u mnie równo 5dni roboczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie równo 5dni roboczych

No masz z głowy ja tez mogłem tak mieć gdybym zrobił tak jak ty a nie przez internet opłate.A tak to termin juz na 8 lipca ,zadzwoniłem do ambasady myślałem że coś mają wolnego na jutro a tu nic ,ehh dobrze że wnioski są ważne od 3-6 miesiecy a wpłata do roku od zaksiegowania mi pasuje to lipiec 20 bo ma urlop i mi aż tak nie spieszno do tej ameryki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...