Skocz do zawartości

Camp 2009 :) Szukam Osoby


kokoska

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zdecyduj się z jaka firma chcesz pojechac. A nastepnie wejdz na ich strone w necie i wypelnij formularz zgloszeniowy. Tam zreszta bedziesz miec wszystko opisane, co robic aby sie zglosic :) A co do wieku, to zalezy od firmy, bo gdzieniegdzie jest napisan, ze uczestnik powinien byc studentem uczelni wyższej. Ale powinien to nie znaczy,ze musi, wiec chyba nie powinnas miec wiekszych problemow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Jako ze ostatecznie mnie nie stać na w&t ;(((, to też rozważam ten camp. Biura wszystkie podobne, czemu nikt nie bierze pod uwagę go2usa? płacą za support staff 100$ wiecej niż CL :P

Czy mógłby ktos mnie tylko ostatecznie uświadomić jak to jest z tym przydziałem campów? Moja rola zaczyna i kończy się na wypełnianiu formularza,a Camp znajduje mi biuro? Czy musze sie zjawic na targach? Wszystkie biura maja targi? :|

Domyślam się ze moge zapomnieć o znalezeniu jakiegos w Kaliforni, chociażby przez to że jest styczen, a tu widze wszyscy dawno się pozapisywali...?

Jeśli zadaje głupie pytania to przepraszam ;))

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Leaders pewnie ciagle ma kampy w Californii :))), warto tez jechac z firmami ktore sie na powaznie kampami zajmuja a nie tylko jako dodatek do innych programow, go2usa wspolpracuje z BUNACiem od kilku miesiecy i jest tylko posrednikiem, a BUNAC w ciagu ostatnich 3 lat co roku zmienial firmy w Polsce z ktorymi wspolpracowal B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jade kolejny raz i to jak sie pewnie domyslasz z CL :P ta organizacja zawsze dawala mi najlepsze warunki wiec z nimi zostane

Fajny kamp : i tu jest pytanie :) jak to zrobic zeby kamp byl fajny, w sumie wydaje mi sie ze jest to kwestia szczescia i podejscia B) najlepiej jest wybadac w czasie rozmowy z dyrektorem (moja dyrektorka zawsze dzwoni do nowych ludzi),

tak na zdrowy rozum wydaje mi sie ze kampy typu YMCA sa fajniejsze bo dyrektor nie jest wlascicielem i nie zalezy mu tak na zarobku no i te kampy pewnie mniej kryzys dosiegnie.

Mysle ze ta Kalifornia to fajny pomysl przynajmnije zawsze bedzie cieplo :rolleyes:))

A wracajac do pytanie o targi to chyba wszystkie firmy je robia ale nie wydaje mi sie to nalpeszym sposobem na znalezienie fajnego miejsca, no bo ilu dyrektorow moze zaprosic organizacja??? Wielkiego wyboru napewno nie bedzie i pewnie taki dyrektor jest zobligowany do zatrudnienia okreslonej liczby osob.

A jesli organizacja szuka Ci miejsca to zazwyczaj i tak Cie nie ominie Cie rozmowa telefoniczna z kims z USA :))) Kazdy kto zatrudnia ludzi chce miec pewnosc ze ta osoba bedzie zadowolona :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma pomysl jak to zrobic zeby na fajnego campa trafic? :) :>

Przeczytac opinie na forum o campach, caly dział i po znalezieniu interesujacego campu po prostu napisac do nich maila z pytaniem o zatrudnienie, ew. jechac na targi pracy i tam podpisac kontrakt (niewiem czy jeszcze jakies beda, moze ktos inny sie wypowie)

Taka jest chyba najlepsza opcja, bo zdajac sie tylko na firme zeby znalazla nam camp to jest to wtedy tylko loteria czy trafimy na fajny camp czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...