Skocz do zawartości

Camp 2009 :) Szukam Osoby


kokoska

Rekomendowane odpowiedzi

No to będę w Pensylwanii. Camp Lohikan in the Pocono Mts;)). Ktoś coś wie na jego temat ciekawego albo też się tam wybiera?

Camp ten nalezy do rodziny Buynak. Mają trzy campy Lake Greeley, Gayuga i własnie Lohikan. Ja bylem kiedyś na tym pierwszym i jeden rosjanin przeniósł się do nas z Lohiakana. Z tego co mówil to generalnie camp jak camp. Pewnie będzie dużo cięzkiej pracy i zabawy. Pewnie będzie też sporo polaków bo to raczej większy camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przenoszenie pomiędzy kampami w rodzinie jak w przypadku rodziny Bynak jest kwestią dogadania się z włascicielem kampu, natomiast przeniesienie na zupełnie inny kamp jest realizowane przez firmy z którymi sie jechało. Z tego co wiem nie jest to łatwe, musisz przedewszystkim udowodnic ze ten kamp niedotrzymuje umowy itp, moim zdaniem będzie ciezko zmienic ale niech sie wypowiedzą osby które to robiły. Co do tego czy powinieneś sie bać to jeżeli się nie boisz bardzo cięzkiej wielogodzinnej pracy to niczego innego się bać nie powinienes. Nikt ci tam krzywdy przecież nie zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej! Ja też myślałam o wyjeździe ale nie mogę się zdecydować,Ty juz jesteś pewna na 100% że jedziesz? jestem z okolic Lbn

cześć! ja już mam miejsce na campie. jade 18.03 gg 11452465

No to będę w Pensylwanii. Camp Lohikan in the Pocono Mts;)). Ktoś coś wie na jego temat ciekawego albo też się tam wybiera?

ja sie wybieram jak odpisalam w poprzednim poscie. 18.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...