Skocz do zawartości

Pełnomoctnictwa, Upoważnienia Itd


kowboj1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem pełnomocnictwo do administrowania nieruchomością sam po polsku ... w banku notariusz mie podbił za darmo .... potem pojechałem do downtown do secretary of state w chicago jest to na ulicy 17 N. State pokój 1030 (10 piętro) i tam dałem dla pani czarnoskórej w okienku moje pełnomocnictwo po polsku z pieczątką notariusza polskiego i po ok 15 min czekania miałem już Apostille w reku .. Wszystko kosztowało mnie to tylko 2 $ za papier Apostille !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam,

mama pytanie odnośnie pełnomocnictwa do sptrzedazy mieszkania w Polsce. Wiem, że potrzebuje apostille ale moje pytanie odnosi sie do wazności takiego pełnomocnictwa w Polsce.

Według przepisów prawnych w Polsce pełnomocnictwo do sprzedezy nieruchomości powinno byc sporzadzone w formie aktu notarialnego. Ja jestem tutaj i nie wybieram sie do Polski a musze sprzedać mieszkanie. Czy, jeżeli napiszę pełnomocnictwo szczegółowe w języku polskie, które nie bedzie sporządzone w formie aktu notarialnego a będzie podpisane przez notariusza i opatrzone klauzulą apostille to będzie ono ważne w Polsce?

Felicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...