Skocz do zawartości

Wiek A Visa H1b


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Mam pytanie dotyczące visy H1B, a konkretnie wieku jaki należy mieć aby móc się o tą wizę starać. Gdzieś na jakieś stronie wyczytałam, że nie należy przekroczyć 40 lat. Czy zatem jeśli ktoś zdobędzie wizę w wieku 38 lat, na 3 lata, to będzie miał potem problem z jej ważnością, a potem z jej przedłużeniem ze względu na wiek? Wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Radziu za odpowiedź, widać że na forum większość stanowią młodzi ludzie , którym do 40-tki brakuje jeszcze przynajmniej 20 lat :) ale jakby się jednak znalazł ktoś zorientowany w temacie to również zapraszam do podzielenia się na forum swoją wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za informację potwierdzoną w dodatku praktycznie. Ja również spojrzałam dodatkowo na strony amabasady w Polsce i departamentu stanu US i tam też nie było słowa o wieku dla tej wizy. O wieku wyczytałam na jakieś stronie informującej o wizach a nie u źródła, czyli np w ambasadzie, mój błąd. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź i dobre słowo. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...