Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Mam pytanie dotyczące visy H1B, a konkretnie wieku jaki należy mieć aby móc się o tą wizę starać. Gdzieś na jakieś stronie wyczytałam, że nie należy przekroczyć 40 lat. Czy zatem jeśli ktoś zdobędzie wizę w wieku 38 lat, na 3 lata, to będzie miał potem problem z jej ważnością, a potem z jej przedłużeniem ze względu na wiek? Wiecie coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Radziu za odpowiedź, widać że na forum większość stanowią młodzi ludzie , którym do 40-tki brakuje jeszcze przynajmniej 20 lat :) ale jakby się jednak znalazł ktoś zorientowany w temacie to również zapraszam do podzielenia się na forum swoją wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Chce Cie uspokoic - wiek nie ma w tej sprawie znaczenia. Dostalam wize w zeszlym roku majac 40 lat. Najwazniejszym wyznacznikiem jest posiadanie dobrego sponsora, wyzsze wyksztalcenie no i solidny prawnik, ktory dobrze przygotuje dokumenty. Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za informację potwierdzoną w dodatku praktycznie. Ja również spojrzałam dodatkowo na strony amabasady w Polsce i departamentu stanu US i tam też nie było słowa o wieku dla tej wizy. O wieku wyczytałam na jakieś stronie informującej o wizach a nie u źródła, czyli np w ambasadzie, mój błąd. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź i dobre słowo. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...