Skocz do zawartości

Kto Chetny Do Wspolnego Wyjazdu Do Los Angeles?


Belive Your Dream!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Szukam kolezanki (wiek 21-26) do wspolnego wyjazdu do Las Angeles ( jesienią 2011) na miesiac turystycznie? Prosze niech pisza tylko powazne ,zdecydowane osoby ! Ja odkladam na wyjazd ,niestety zadna z moich kolezanek nie ma aspiracji wyjazdu do stanow ,wiec szukam dziewczyny ktora na powaznie planuje wyjazd jesienią 2011 ,moze byc rekreacyjnie/do pracy/whatever .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powiem szczerze, ze z tym cieploooo bywa roznie ... Mieszkam w Cali juz jakis czas i ostatnie dwa lata to koszmar ... Z roku na rok coraz zimniej!!! Ale i tak cieplej niz w Polsce wiec zapraszam ;-) Jak potrzebujesz jakiejs poradu co i gdzie zwiedzac daj znac ... Pozdrawiam Californijka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, no ja juz od dłuższego czasu planuje wyjazd do Stanów, choć samemu to jednak nie to samo ;) więc bardzo chętnie przyłącze się do wspólnej wyprawy ;)

termin jak najbardziej mi pasuje :P

To dawajcie dziewczyny :P jesli bysmy polecialy w 2,3 czy 4 to bedzie mozna wynajac razem pokoj u kogos prywatnie lub w motelu/schronisku jakims .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...