Skocz do zawartości

Kto Chetny Do Wspolnego Wyjazdu Do Los Angeles?


Belive Your Dream!

Rekomendowane odpowiedzi

Wynajmowalam pokoj w tamtym roku jak bylam na miesiac i to jest chyba najtansza opcja , mniej wiecej orientuje sie ktore dzielnice sa fajne ciekawe i co najwazniejsze !!!! gdzie jest blisko do metra bo w LA transport publiczny suck!!! ale jak sie mieszka blisko metra to da sie przezyc ;) i pozwiedzac ;) jejjj tylu rzeczy jeszcze nie zdazylam pozwiedzac w tamtym roku !! Juz sie nie moge doczekacccccccccc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
i warto tez jesli znalazlaby sie zdecydowana ekipka ;) wczesniej sie spotkac i poznac ;) mysle ze do pazdz/listopada mozemy spokojnie zdazyc

widać, że może się jakaś ekipa ciekawa zbierze, a wiadomo im więcej tym weselej :P

ja już się nakręciłam więc proszę się nie kiwać, lecimy do LA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawajcie dziewczyny ;) jesli bysmy polecialy w 2,3 czy 4 to bedzie mozna wynajac razem pokoj u kogos prywatnie lub w motelu/schronisku jakims .

Też jestem zdania że w kilka osob będzie ciekawiej, lepsza zabawa i w ogóle. z tym spotkaniem to całkiem dobry pomysł.

Dziewczyny ja juz sie nastawialam ze jedziemy wiec ... to jest moje gg 9971484 wiec jak cos to piszcie.

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...