Skocz do zawartości

Au Pair . Szansa Dla Mlodego Chlopaka !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 15 lat ,16 w kwietniu i bardzo mnie zainteresowal wyjazd "AU PAIR " ogolnie mam te swoje marzenie zeby tam wyjechac na stale ale chcialbym najpierw zobaczyc jak tam jest. Czy jest szansa wyjechac tam na 2-3 mies dla 16 latka do USA (NY,LA,LV,CA) Czytalem na kilku forachh ze wyjezdzali tylko nie wiem czy to jakis wymysl ich . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim zadasz pytanie, upewnij się, czy czasem już nie było zadane, a jeszcze lepiej - sprawdź stronę ambasady, na której znajdziesz większość informacji, i od której to powinieneś zacząć, jeśli myślisz o jakiejkolwiek wizie...

Opiekunki do dzieci (Au Pair)

Opiekunki do dzieci zamierzające podjąć zatrudnienie w USA powinny posiadać wizy J-1 w ramach oficjalnie zatwierdzonego programu wymiany kulturalno-naukowej. Cudzoziemcy w wieku 18-26 lat biorą udział w życiu rodziny gospodarzy opiekując się ich dziećmi maksymalnie przez rok. Opieka nie może przekraczać dziesięciu godzin dziennie ani czterdziestu pięciu godzin tygodniowo. Opiekunowie muszą swobodnie posługiwać się językiem angielskim w mowie oraz zdobyć w oficjalnej placówce oświatowej w USA przynajmniej sześć punktów akademickich. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu dla opiekunów oraz aktualną listę sponsorów, prosimy kliknąć tutaj.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/kategorie-wizowe/uczestnicy-wymiany-kulturalno-naukowej.html#aupair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim zadasz pytanie, upewnij się, czy czasem już nie było zadane, a jeszcze lepiej - sprawdź stronę ambasady, na której znajdziesz większość informacji, i od której to powinieneś zacząć, jeśli myślisz o jakiejkolwiek wizie...

http://polish.poland...wej.html#aupair

A to juz nie chcesz zostac modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...