Skocz do zawartości

Joanna30

Administrator
 • Zawartość

  5485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Joanna30 last won the day on 9 Październik

Joanna30 had the most liked content!

Reputacja

268

1 obserwujący

O Joanna30

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

11194 wyświetleń profilu
 1. Joanna30

  Polska i kontrowersje (nacjonalizm, itp.)

  A jak można dobrze przekazać, że w marszu z okazji Święta Niepodległości maszerują ludzie, którzy lubią/podziwiają/czczą/wielbią* (niepotrzebne skreślić) tych, którzy w 1939 mieli w poważaniu tę niepodległą Polskę?
 2. Joanna30

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Przełóżcie rozmowę na termin, kiedy żona wróci z RPA.
 3. Joanna30

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Mówili o tym wczoraj w Zetce. Ataku śmiechu dostałam
 4. Joanna30

  Wiza b2 a moja mama w stanach.

  Na pewno będziesz o nią pytany. Sposób legalizacji pobytu przez nią może rzutować na Twoją wizę. Jak bardzo - tego dowiesz się już/dopiero na rozmowie.
 5. Joanna30

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Ooo, może będzie można się przez niego zapisać do zwiedzania Białego Domu
 6. Joanna30

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Aż mnie zabolało, jak to czytałam, Jackie. Szybkiego powrotu do zdrowia!
 7. Joanna30

  Loteria wizowa DV 2020

  Ja nie zrozumiałam celowości - po co starać się drugi raz o to samo, co już się ma No chyba że po prostu nie zrozumiałam pytania
 8. Joanna30

  Loteria wizowa DV 2020

  Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Masz w paszporcie wizę imigracyjną (która po przylocie do Stanów stanie się zieloną kartą), a Ty pytasz, czy jeszcze raz brać udział w loterii???
 9. Joanna30

  Ulubione Seriale

  Szczęściarz, Miłość na zamówienie, W chmurach, Brzydka prawda, Życie od kuchni, Pamiętnik, Jak stracić chłopaka w 10 dni, Och życie, Nigdy nie jest za późno, Dorwać byłą, Bezpieczna przystań, Kamerdyner. Ale to z polskiego Netflixa
 10. Każde z Was musi wlecieć do USA w terminie ważności wizy. Syn może przyjechać sam, ale nie może tego zrobić przed Tobą (bo Ty jesteś głównym aplikantem). Z tego co piszesz, taka sytuacja Wam nie grozi, więc spokojnie możesz już kupować bilety.
 11. Jak zostaniesz obywatelem, to od razu będziesz mógł złożyć papiery o zieloną kartę dla żony. Zorientujcie się, co potrzeba, bo może będziecie mogli już zacząć je wypełniać, jak żona jest jeszcze u Ciebie. Potem ona wraca do Polski, proces się toczy, a ona w międzyczasie będzie mogła do Ciebie przylatywać na turystycznej.
 12. Joanna30

  Orlando, praca

  Jeśli zależało Ci na pracy już od chwili przyjazdu, to powinniście postarać się o wizę małżeńską, a nie narzeczeńską. Teraz to już pozamiatane. Powodzenia.
 13. Joanna30

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Nie pierwszy i nie ostatni, a - cytując klasyka - "ciemny lud to kupi".
 14. To, co dostajesz na granicy to pobyt/pozwolenie pobytu. Żeby uzyskać wizę (nawet jeśli nazywamy ją promesą, choć na naklejce jest wyraźnie napisane VISA), należy się udać do konsulatu/ambasady. W Stanach można sobie tylko przedłużyć pobyt. A na nieważnej wizie już się nie wjedzie. Także znajoma georg700 przez rok nie może opuścić Stanów. Znaczy - może, ale już nie wjedzie i będzie musiała się starać o nową wizę
 15. Joanna30

  USA vs UK zycie oto jest pytanie

  To wracaj do nas, andy!
×