Jump to content

Joanna30

Administrator
 • Content Count

  5,721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Joanna30 last won the day on September 7

Joanna30 had the most liked content!

Community Reputation

347

About Joanna30

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

12,207 profile views
 1. A widzisz, tak to jest jak się czyta i nie rozumie się tego, co się czyta Dzięki za wyjaśnienie!
 2. Visa bulletin jest oficjalnym żródłem. I tak, to znaczy że obecnie procedują wnioski złożone przed 22 lipca 2015 (wcześniej odczytałam dane nie z tej tabelki), czyli co najmniej 5 lat czekania.
 3. Wg grudniowego visa bulletin: https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin/2021/visa-bulletin-for-december-2020.html czas oczekiwania od momentu złożenia to jakieś 6 lat.
 4. A ja planowałam sobie kupić kindla, ale jak się okazało, że na telefonie mogę mieć aplikację kindla, a do tego jeszcze lithium (też do czytania książek), to czytam w telefonie Mniejszy ekran niż kindle nie przeszkadza, bo przecież czcionkę mogę sobie powiększyć Kupuję tez książki papierowe (ostatnie to nowa Nosowska i ostatnia część Szamałka), ale uwielbiam czytać w telefonie - wygodniej
 5. Brzmi ciekawie, dzięki za polecenie Czy ktoś wie, dlaczego doba jest taka krótka?
 6. Ta prosta bandyterka rzucała racami w plakat reprezentujący poglądy - jak ich nazywasz - tych grzecznych dziewczynek. Nie mogłaby więc dołączyć do nich i nie mogłaby liczyć na żadne podziękowanie. Bo te dwie grupy mają zupełnie inne poglądy.
 7. No to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Jeśli pomazanie muru jest tym samym co wrzucenie zapalonej racy do mieszkania, w którym są ludzie, to rzeczywiście nie ma pola do dyskusji.
 8. Lewicowe bojówki? Gdzie takie widziałeś? Nazywasz tak ludzi, którzy pomazali kilka kościołów (co wg mnie było bezsensowne) i porównujesz ich do ludzi, którzy rzucali racami w mieszkania? Serio?
 9. Jak ja się przyjęłam do pracy w 1996, to na początku tylko czeki, żeby kasę z banku wypłacić Raz nawet bank mi debet zrobił, bo zaksięgowali czek z datą o miesiąc wcześniejszą, niż faktycznie wypłacałam pieniądze. I przez to potem kredytu mi nie chcieli dać! Musiałam chodzić, pisma pisać i odkręcać
 10. Mam polubiony na fejsie taki profil Bored Panda i wczoraj wrzucili serię memów, żartów z DT. I jeden dotyczył właśnie biblioteki
 11. Małe sprostowanie - na sponsorowanie żony nie trzeba czekać, aż się zostanie obywatelem USA. Można sponsorować mając tylko zieloną kartę. A pracować można gdzie tylko i jak tylko się chce - oczywiście w granicach prawa
 12. Paszport jest obowiązkowy i bez niego nie da się aplikować. Także trochę się spóźniłaś w tym roku.
 13. Właśnie mówili w radio, że te zamieszki to nie w NV ale w AZ... Ale dlaczego? Tam przecież już głosowanie zakończone.
 14. Wg mapy w Nevadzie stoi głosowanie od wczoraj. Różnica 8 tysięcy głosów, a przeliczone 75%. Ale coś rano w radio mówili, że tam przerwali liczenie głosów ze względu na zamieszki i obawę o życie liczących głosy (jeśli dobrze zrozumiałam).
 15. Wiem, wiem, u nas też 15go Jeśli nie pojadę wtedy do rodziców (bo taki mam plan, ale mogą zrobić całkowity lockdown, więc zostanę w domu), to łyknę go już 15go A co do wyborów, to wg mapki na AP (którą śledzę z gorliwością większą, niż wybory naszego Adriana ), Trump prowadzi w PA, NC i GA, ale i tak jakby tam wygrał, to mu nie wystarczy do zwycięstwa? I jeśli Joe weźmie Nevadę, to pozamiatane? Czy się mylę?
×
×
 • Create New...