Skocz do zawartości

Joanna30

Administrator
 • Zawartość

  5398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

1 obserwujący

O Joanna30

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

10971 wyświetleń profilu
 1. Joanna30

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Ja byłam w Rosji, a że oni są wyczuleni na Rosję ostatnio, to mogę nie dostać
 2. Joanna30

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Naszej władzy przydałby się taki sukces Ja mimo wszystko pod koniec sierpnia postaram się o nową wizę
 3. mariano dzięki za post! :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :D
 4. Joanna30

  Marzenie wyjazdu.

  Kategorie wiz nieimigraycjnych: http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visatypeinfo.asp Sprawdź, czy na którąś się kwalifikujesz.
 5. Joanna30

  Piekne San Francisco, perla swiatowej turystyki

  Ale ja nie twierdzę, że ich tam nie ma Ja widocznie przejeżdżałam innymi ulicami, bywałam w innych miejscach i ich po prostu nie widziałam.
 6. Joanna30

  Powrót z innego miasta USA

  Nie musi być. Ja dwie podróże do USA odbyłam w ten sposób właśnie, że leciałam do jednego miasta, a wracałam z zupełnie innego.
 7. Joanna30

  Piekne San Francisco, perla swiatowej turystyki

  Może ja w LA byłam gdzieś indziej, bo nie widziałam bezdomnych. A może jakoś nie rzucali się w oczy... Na ostatniej wycieczce od LA do Miami, to pierwszy raz bezdomnych i proszących o pieniądze ludzi zobaczyłam w Nowym Orleanie. Pamiętam, że trochę mnie to zszokowało, że przy ruchliwej ulicy, pod różnymi przejazdami (ja na nie mówię ślimaki) chodzili bezdomni (wśród nich też weterani) i prosili o pieniądze.
 8. Joanna30

  Wiza B2 pilna pomoc!!

  Ja pracuję w urzędzie miejskim i wybiorę "government", kiedy w przyszłym miesiącu będę się starać o wizę 10 lat temu, kiedy starałam się o poprzednią, jeszcze nie było tak rozbudowanego formularza
 9. Joanna30

  Wiza B2

  Nie wiem, czy znajdziesz tu osoby, które zwiedzały USA przez biuro. Generalnie chyba wszyscy jeżdżą samodzielnie, bo tak jest po prostu taniej. Ja byłam w Stanach trzy razy i za każdym razem wszystko sami sobie ogarnialiśmy (noclegi, plan zwiedzania, auto, itp.).
 10. Joanna30

  Wiza B2

  Matko! Taka kasa za 5 dni??? A w cenie tylko lot, zakwaterowanie, ubezpieczenie i polskojęzyczny pilot? Bez biletów na atrakcje? Niezłe ździerstwo. A dzień trzeci (tam gdzie jest rejs na Statuę i wyspę Ellis) jak dla mnie zbyt napakowany atrakcjami. Nie zdążycie wszystkiego zobaczyć. Samo oczekiwanie na rejs może trwać nawet do 2 godzin
 11. Joanna30

  Ceny biletow

  Dzięki, Andy Zachodnie wybrzeże mamy w planach na kolejny wyjazd Jeśli jeszcze będziesz rezydował w USA, to chętnie skorzystamy
 12. Joanna30

  Ceny biletow

  Dzięki za ten wątek. Jak będziemy kupować bilety na przyszły rok, to przyglądniemy się cenom i klasom, żeby się nie okazało, że na kilkutygodniowy urlop trza się będzie spakować w podręczny
 13. Joanna30

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Po obejrzeniu wczorajszych dwóch meczy (Portugalia - Iran i Hiszpania - Maroko), stwierdziłam że nasi zaprezentowali poziom ligi podwórkowej, niestety. I Maroko, i Iran pokazali jak grać do końca, biegali po boisku jak natchnieni. Aż miło było patrzeć, że walczą do końca.
 14. Joanna30

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Jak będziesz za bardzo przeciągał, to wizy się skończą
 15. A dlaczego umówiłeś sobie rozmowę dopiero na sierpień? To można aż z takim wyprzedzeniem?
×