Jump to content

Joanna30

Administrator
 • Posts

  5,759
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Joanna30 last won the day on September 7 2020

Joanna30 had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

12,607 profile views

Joanna30's Achievements

Rezydent FORUM

Rezydent FORUM (2/2)

364

Reputation

 1. A masz wizę turystyczną/tranzytową albo ESTA? Ponadto - póki co - bezpośrednio z Polski do USA nie wlecisz. Trzeba być 14 dni poza Schengen.
 2. A wczoraj na jakimś kanale natrafiłam na Galileo i mówili o gościu, który ma największe w Stanach pola z choinkami bożonarodzeniowymi. 99% Waszych choinek pochodzi właśnie od niego. Pola są w Oregonie I jak Oregon, to sobie od razu o Andym pomyślałam
 3. Ale Tobie chodzi o listonoszy z Poczty Polskiej, czy o kurierów InPostu, którzy tylko obsługują paczkomaty? Bo to jednak inna firma i inny zawód
 4. Totalna dziecinada to jest opowiadać takie głupoty bez dowodów, a chyba to miało miejsce, kiedy przemówienie Trumpa przestało być nadawane. To, że ktoś jest prezydentem nie upoważnia go do powtarzania idiotyzmów, bo tak mu wygodnie. I - jak już było powiedziane wcześniej - prywatna telewizja może odmówić bycia tubą do powielania kłamstw.
 5. Partnera nie możesz sponsorować w ogóle. Więc najpierw ślub, a potem sponsorowanie.
 6. Ale że akurat ten adres musiałeś podać?
 7. Jeśli już złożyłaś tylko na siebie, to KCC uzna, że tylko Ty będziesz emigrować. Nie będą analizować Twojego wniosku i porównywać, że w zgłoszeniu do loterii podałaś męża i dzieci. Rozpatrywanie wniosków zacznie się dopiero 1 października i Twoja kolej nadejdzie wtedy, kiedy będzie procedowany Twój numer. Nie musiałaś składać DS 260 już teraz. Spokojnie mogłaś poczekać na paszporty męża i dzieci. Ale będziesz mogła ich dodać po odblokowaniu złożonego już DS 260, z tego co pamiętam. Odblokowuje się chyba poprzez telefon do KCC, ale tego już nie jestem pewna. Niech wypowie się ktoś bardziej kompetentny.
 8. Lepiej po, zwłaszcza że 12.06 już nie tak daleko
 9. Z wykształceniem podstawowym? Żadne. Nawet nie można wziąć udziału.
 10. A przelewu nie możesz zrobić bo? PKO BP dopuszcza przecież przelewy. Poza tym, z tego, co napisała właścicielka mieszkania wynika, że już po ptokach. Od mniej więcej dwóch tygodni.
 11. Na pewno ma to związek z VWP. Po co komu wizy turystyczne, jak jest ESTA
 12. To tak jak ja Z tym, że termin sobie wzięłam na 19 maja Pfizera.
 13. To teraz Ty mnie zainspirowałeś do dokładnego policzenia swoich W 5 byłam z małymi stopami (w Kolorado przejechałam tylko kawałek z Utah do Four Corners Monument, w Alabamie ze stopem na USS Alabama, w Michigan na jedzenie tuż przed wjazdem do Kanady, w Delaware też na jedzenie, a w Pensylwanii na kilkugodzinne chodzenie po Filadelfii ) Z kolei 5 (Mississipi, Rhode Island, Connecticut, Maryland i Karolina Północna) zaliczyłam tylko przejazdem Ej, i ja potraktowałam DC jako stan O, i właśnie sobie uświadomiłam, że z DC to mam jednak 26. Zapomniałam o stanie Waszyngton, bo przecież zaliczyłam Seattle Co prawda tylko przez weekend, ale byłam? Byłam Oregon jest na liście podczas kolejnej wyprawy Miała być w 2022, ale najwcześniej będzie chyba w 2023.
 14. Ej, ja odwiedziłam 25 stanów. Co prawda niektóre nawet bez zatrzymywania się, ale heloł - byłam
 15. Też mam crocsy Od lat biegam w nich po biurze
×
×
 • Create New...