Jump to content

andyopole

Administrator
 • Content Count

  8,256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  225

andyopole last won the day on February 24

andyopole had the most liked content!

Community Reputation

1,854

About andyopole

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Recent Profile Visitors

11,764 profile views
 1. Podaj mi na priv imię, nazwisko i wiek. Spróbuję po pracy pogrzebać.
 2. I jakie wygadane się zrobiło, to dziecię moje...
 3. Jeszcze nie obywatel a po polsku juz zapomniala.... Echhh...
 4. Gdy mieszkałem w Beaverton na nowszym osiedlu tam też wszystko było pod ziemią, zadbał o to developer a nie dostawca energii, która na osiedle nadal była dostarczana naziemną pajeczyną. Gdy któregoś roku wiewiórki zrobiły zwarcie (naprawdę tak mówili na TV) to i tak w połowie miasta nie było prądu. To samo po każdym silnym wietrze. Dostawca (prywatny) jakim jest u nas Portland General Electric ma to w doopie, budowa linii napowietrznych jest o wiele tańsza, do tego wydzierzawi się słupy dostawcom telefonii, Internetu i jeszcze grosza zarobi trochę. A jak trochę podmucha to się weźmie kasa z ub
 5. To te wyjątki mieszają na Marsie. Na ziemi infrastruktura energetyczna jak w Tajlandii. Jedno zdjęcie to widok z mojego backyardu. Drugie z okna hotelowego w Bangkoku. Znajdz różnice.
 6. Wydaje mi sie ze lecialem z nimi nowiuskim B787. Juz za pozno zeby sprawdzac ich fleet. Pora spać.
 7. Lecialem z nimi pare razy. Copenhagen fajne male lotnisko ale raz mialem godzine na przesiadke do Berlina i nie zdazyli przepakowac moich walizek, ktore mnie dogonily po trzech czy czterech dniach. Byl to akurat spory dyskomfort bo lecialem na wesele a zostalem w szortach i sandalach. Innym razem, też w Kopenhadze odepchnęli samolot od gate i staliśmy tak godzinę przez co spóźniłem na przesiadkę w Chicago i zamiast być w domu wieczorem to z lotem przez SFO dotarłem następnego dnia w południe. A poza tym - zero uwag.
 8. To sytuacja z koncowki lat 90tych, może juz jest inaczej? Pamietam bo siedział na strukturalnym bezrobociu (wiadomo było że do pracy nie wroci) i namawiałem go żeby do mnie przyjechał. Bylo to możliwe ale wyjazd musiał uzgodnić z Urzędem Pracy. Mógł dostać coś w rodzaju kilkudniowego "urlopu".
 9. Mój kolega, od lat mieszkający w Niemczech gdy był na "bezrobociu" nie mógł sie nigdzie ruszyc w tym czasie. Kotrolowali go telefonicznie. Wtedy kazdy mial domowy telefon a komorki byly rzadko spotykane. Ciekawe jak dzisiaj?
 10. No i wyszło szydło z worka. Jedyna czego można się po @rzecze1 spodziewać to dyktatura. A tak na poważnie. Sam jako romantyk-idealista zastanawiałem się nieraz czy gdybym został kimś "trzymającym władzę" też bym się ześwinił przy korycie tak jak większość obecnych "politykierow" bo politykami czy mezami stanu nazwać ich w żaden sposób nazwać nie można.
 11. @rzecze1na prezydenta! A z ojcem pogadam.
 12. Ja za tydzień swoją odpalę, o ile nie będzie padać. Muszę podsypac trawę w zacienionych przez bambusy miejscach, widzę że mech się rozzuchwalił. Dziś też zdjąłem zimowe ubranko z bananowców.
 13. Właśnie włączyłem TV. Czyj to silnik rozlecial się w B777? @kzielu?
×
×
 • Create New...