Jump to content

andyopole

Administrator
 • Content Count

  7,989
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  197

andyopole last won the day on November 22

andyopole had the most liked content!

Community Reputation

1,726

About andyopole

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Recent Profile Visitors

11,259 profile views
 1. Natomiast ja, zgodnie z planem kupiłem toto: https://www.homedepot.com/p/LG-Electronics-6-3-cu-ft-30-in-Slide-In-Electric-Smart-Range-with-ProBake-Convection-Induction-Self-Clean-in-Black-Stainless-Steel-LSE4616BD/305220193?NCNI-5
 2. Bo trzeba kupić szczelny wkład do kominka z szybą. O wiele lepsza wydajność cieplna, dużo niższe zużycie drewna. Niestety w USA bardzo cienki wybór a ceny zabójcze.
 3. Rosół też gotowy w dwadzieścia minut?
 4. W czwartek zrobiłem Covid test. W nocy przyszedł wynik. Not detected.
 5. Pamiętam gdy pisałeś już o tym już kiedyś. Kiedyś przy okazji przejrzałem nasze "regulation". Jedyna wzmianka o Christmas to Festival of Lights czyli parada zdobionych lampkami wózków golfowych i wozów strażackich przez osiedle, mniej więcej ostatni weekend przed świętami. Moje osiedle ma własne, pełne pole golfowe.
 6. Pojedź na Opolszczyznę, zapewniam że zmienisz zdanie.
 7. W Polsce nie jest już wiele lepiej. Słucham właśnie polskiego radia i z rozbawieniem słucham reklam związanych z Black Friday. Ilu Polaków wie dlaczego "black"? Jeszcze kilka lat amerykanizacji i znicze kupowane na Wszystkich Świętych w supermarketach będą wisiały na choinkach.
 8. Dlatego sąsiedzi już zaczęli się motać z lampkami a ja żeby zachować Wieszam lampki nie prędzej niż na Św. Mikołaja choć raczej później a zdejmuje, tzn. wyłączam na Gromniczną. W ten sposób na osiedlu jest dłużej ładnie.
 9. Bo tutaj to nie jest Boże Narodzenie tylko szczyt czyszczenia sklepowych magazynow. Choinki stawiają Hindusi i Azjaci i większość z nich tak naprawdę ma niewielkie pojęcie jakie to jest naprawdę święto. edit: dotyczy również wielu Amerykanów.
 10. Bardzo ładny! Podobny był w moim rodzinnym domu gdym pacholęciem był. Bardzo dobrze po nim jest stąpać boso. Nawet pomyślałem czy sobie takiego nie kupić, pasowałby do mojej dębowej podłogi i mebelków.
 11. Kupiłem cztery lata temu. W środę, przed Thanksgiving. edit: w Black Friday były po $300 na sztuce droższe.
 12. No to pochwalcie się co kupiliscie fajnego na Black Friday?
 13. W tym roku nic świątecznego nie robię. Jestem na kwarantannie z powodu Covida w pracy więc ani kogo przyjąć ani samemu pójść w gości. Tam gdzie miesiąc temu byłem zapraszany na dzisiaj, tez Covid domowy. Nakupilem sloniny i topie smalec że skwareczkami.
 14. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziękczynienia! Bawcie się i weselcie, zachowując zasady bezpieczeństwa. Wirusowi na pohybel!
 15. Wygląda dobrze, głód poczułem a pora późna już. . Owoca jakiegoś poszukam.
×
×
 • Create New...