Jump to content

andyopole

Administrator
 • Content Count

  8,382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  234

andyopole last won the day on April 18

andyopole had the most liked content!

Community Reputation

1,909

About andyopole

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Recent Profile Visitors

12,257 profile views
 1. Najpierw skończ studia a potem dowiedz się co zrobić żeby zostać lekarzem w USA. Bo to że nim będziesz w Europie (szczerze życzę) wcale nie oznacza że automatycznie nim jesteś w USA. To jeszcze daleka i kosztowna droga. Poczytaj sobie ten wątek od początku zanim się zaczniesz "wymandrzać".
 2. Prawda jakie to proste, co za sprytny plan? Że też nikt jeszcze na to nie wpadł! Pomijając problem lotu w zaawansowanej ciąży to reszta jest prosta jak metr sznurka w kieszeni. Dziecko urodzone na terenie USA rzeczywiście automatycznie zyskuje obywatelstwo. Jako obywatel może sponsorowac nie tylko rodziców ale także rodzeństwo. Jest tylko mały warunek, może to wszystko zrobić po ukończeniu 21 lat.
 3. Ponieważ w marcu przenieśliśmy się do nowej siedziby mam teraz 15 zamiast 23 mil do pracy. Niestety, nie highwayem jak dotąd lecz przez "ruchodupki" więc czasowego zysku nie ma. Jeśli przedtem zbiornik wystarczał mi na 6-7 dni roboczych tak teraz na ok. 12. Z tym ze zbiornik u mnie kosztuje $45-50, w zależności od ceny benzyny.
 4. Stracisz apetyt gdy zaczną przychodzić rachunki.
 5. No patrzcie, nie z Łomży, nie z Lublyna, nie z Podkarpacia a Ślązak .
 6. Wszystko na to wskazuje. Bądź też przygotowana na oświadczyny i szybki ślub. No chyba ze skorzysta z okazji i czmychnie przed nadmiarem miłości.
 7. Tak że, tego. Jestem zachipowany i porą wracać do normalności.
 8. Toć @ilon właśnie na Dzień Matki jedzie! Na rozpoznanie teściowej. Oby to nie było rozpoznanie bojem. Nie będzie wymówki ze na spacer. Trza będzie za stołem siedzieć i chwalić teściowej przysmaki!
 9. Nie tylko Ty masz taki problem. Moja Mama umarła w maju a Tata w sierpniu. Obydwoje w ubiegłym roku. Na żadnym pogrzebie, mimo najszczerszych chęci nie byłem. Taki parszywy czas.
 10. Och, czeka Cie podwojny jetlag w krotkim czasie.
 11. Tak, jeżeli "centralnie" to tak. Jeżeli wybrzeża to wystarczy kwarantanna w San Escobar.
 12. Kolega próbował załatwić odnowienie paszportu w LAX i nie dało się. Ponoć takie młoty że nie było z kim rozmawiać. Zadzwonił do Houston TX, w kilka minut się umowił, wsiadł w samolot, wszystko załatwił i tego samego dnia wrócił.
×
×
 • Create New...