Jump to content

andyopole

Administrator
 • Content Count

  6,653
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

andyopole last won the day on September 14

andyopole had the most liked content!

Community Reputation

1,121

About andyopole

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Recent Profile Visitors

9,869 profile views
 1. A ja pracuje od 8.00 do 16.00. Wychodzę z pracy punktualnie. Rano, ponieważ nie lubię się spóźniać wyjeżdżam z domu z zapasem na ewentualne extra korki na drodze, wiec zazwyczaj jestem w pracy 7.40 - 7.55. Zaczynam prace od razu, nie czekam do ósmej. Kawę przynosze sobie z domu, gotową, w kubku.
 2. Ja bym zgłosił adddress obecny a poprzednimi się nie przejmowal.
 3. Prosba! Dajcie jakieś linki na polonijne portale matrymonialne. Stara znajoma z UK dowiedziała się że Trump znosi wizy i postanowiła jechać do Hameryki. Próbowałem tłumaczyć co i jak z tymi wizami ale: "Trump zniesie wizy to jadę, co tam..." Nic do niej nie dociera. Niech jedzie, ludzi "na domki" zawsze trzeba.
 4. To zależy czy miejscowa społeczność chce lokalu i czy konsulat się zgodzi. Chyba już jest późno na jego organizację. Każdy przebywający za granica, w tym Szanowna Matula musi się zarejestrować w tym lokalu gdzie chce glosowac, nie później niż trzy dni przed wyborami. edit: u nas ma być w Domu Polskim. Czy napewno, nie wiem. Dopiero wróciłem z Polski i z nikim jeszcze się nie widziałem
 5. No przeciez obejrzal dziesiatki amerykanskich filmow to wie jak jest.....
 6. Parę lat temu pewien mechanik zalecil mi natychmiastowa wymiane klockow hamulcowych. Mine mial taką jakby miał z tych klocków co najmniej doktorat. Wymieniłem po dwóch latach bo zdjąłem koło ale tak naprawdę mogłem jeszcze jeździć.
 7. Dobry biznes, worek soli fizjologicznej kosztuje $5. Niech IV kosztuje drugie $5. $90 na czysto.
 8. Już jestem w domu, zrobiłem właśnie małe zakupy i sales taxu nie ma!
 9. Nawet nie wiedziałem że to jest tyle. Ale wiem że funt na 16 uncji a jedna uncja waży 28.3 grams. Po prostu przepisalem przepis otrzymany od koleżanki. Po kilku próbach pieczenia zmodyfikowałem tylko wagi bo wszystko było w uncjach i cupach. Krótko mówiąc prawie wszystko przetlumaczylem na "nasze". A stick masła to każdy wie.
 10. No i koniec urlopu. Jestem w Washington, DC. Zdążyłem na przesiadkę. Carpet nie tak kultowy. Odtrąbili wsiadanego, jeszcze 5 godzin i PDX. "Uwielbiam" latanie na dlugie dystanse.
 11. Będą jaja gdy 30 września okaże się że było 3.025% odmów.
 12. Póki co a przynajmniej do mojego wyjazdu dwa tygodnie temu sales taxu w Oregonie nie było. Jutro wracam więc sprawdzę czy się coś nie zmieniło i dam znać.
 13. Nie widzialem Payslips ale z tego co slyszalem to zarobki slabowate.
 14. Nie dziw się, większość ludzi czyta tylko tytuły i ta wiedza im w zupełności wystarcza. Dxieki Bogu są tacy, którzy nie wstydzą się zapytać.
×
×
 • Create New...