Jump to content

BD6

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, ważność mojego paszportu kończy się we wrześniu 2021, mam w nim Wizę B2 ważna do 2025, co muszę zrobić, żeby zachować ważna wizę? Czytałem kiedyś, ze nie może być przecięta (tz. róg strony). Wiem, ze zostaje ona w starym paszporcie. Pozdrawiam!
 2. Szukaj na "Linkedin", stwórz dobry profil wysyłaj CV, jeżeli masz stały pobyt znajdziesz bez problemu. Moja rada: na początek na spokojnie nie szukaj nie wiadomo czego. Jak będziesz mieć doświadczenie to będzie dużo łatwiej.
 3. BD6

  Czerwiec

  Monitoruj sytuacje, najważniejsze są 2 tygodnie jak to wszystko się rozwinie. Do czerwca dużo czasu, może wynajdą jakaś szczepionkę lub coś podobnego.
 4. Głupoty ! Alkohol osłabia organizm, który może być bardziej podatny na wirusy. Duże dawki wit C źle wpływają na nerki. Jeżeli organizm przyjmie max 200mg to reszta zostanie zwrócona z moczem. Najlepszy jest spokój i normalne zachowanie jak każdego dnia tylko, że w domu.
 5. Witam, Czy mając wizę J-1 i umowę np. na rok, to mogę przyjechać np. na weekend do Polski i później bez problemu przylecieć i przekroczyć granicę USA ? Oczywiście pracodawca będzie wiedział, że lecę. Chodzi mi tylko o urzędnika na granicy.
×
×
 • Create New...