Jump to content

Valaya

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lodz

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. ja przebukowalam na koniec sierpnia- ale ja miałam na 31 marca wylot. Rozważałam czerwiec, ale osobiście uważam ten termin za nierealny.
 2. udało się polecieć? I jeśli tak to jak wracacie?
 3. łączę się w bólu, bilety kupione na 31 marca, możemy przebukowac, początek czerwca może być dobry, ale my raczej wybierzemy rebooking na sierpień. Korona w Polsce staty https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ierEhD6gcq51HAm433knjnVwey4ZE5DCnu1bW7PRG3E/htmlview?usp=sharing&sle=true Globalnie jak ktoś lubi https://www.worldometers.info/coronavirus/ próbuje z tego wywróżyć dobra date na rebooking
 4. Lecimy Warszawa-Kopenhaga-SF (SAS) 31.03.20, ktoś też może przypadkiem?
 5. np SAS, ja kupuje bilety na całą podróż u jednego przewoźnika. U którego to już zupełnie inny temat do dyskusji. Kupuje całość tak wiem drożej, ale nie muszę się potem kotłować jak się coś opóźni, zmieni bujać z walizami
 6. Esta ważna jest dwa lata, trzeba mieć kupione na całe dwa lata jeśli planujesz więcej wyjazdów w okresie jej trwania.
 7. Nie zarzucam Ci kłamstwa, tylko sianie płot. Tłumaczę: Rozwinąłes myśl o fakt, że kiedyś babka miała odmowę wizy i już masz jakąś wiadomą i sensowne info. Tyle w temacie. Ps. Ja zawsze pozdrawiam.
 8. Powiem brutalnie, opowieść rodem z tzw ( * ). To co piszesz to plotka, a nie wiem jak inni, ale ja oczekuję faktów. Można być zawroconym na granicy z wielu powodów, zaczynając od nielegalnego wwozu rzeczy niby niewinnych ale zakazanych(nieprzestrzeganie regulaminu/listy rzeczy dozwolonych do zabrania że sobą do USA), braku udokumentowania pobytu w USA, lub braku biletu powrotnego(brak znajomosci zasad ruchu bezwizowego) i pewnie jeszcze wiele innych, którego można skrócić do : wjechała z ESTA i ja odesłali. No lol. Nie wiem/nie rozumiem po kiego *cenzura* takie pierdoly wypisujesz, może warto zmienić destynacje kraju do turystyki/przesiedlenia jak w tym USA tak źle nas traktują? Jestem zmęczona takimi postami, całe szczęście że jest jeszcze tutaj sporo ludzi, których warto czytać, podzielą się czymś interesującym lub zwyczajnie pomogą. A Tobie i innym trollom nabijajacym posty podziękuję i uprzejmie proszę o treści bardziej merytoryczne w takich topikach, pomimo iż są to luźne rozmowy.
 9. Mała rada, nie rada. My placilismy PayPalem i od razu zabrało cała kasę, więc po cichu liczyliśmy że to dobry znak . Jakby ktoś to potwierdził, to już byśmy mieli jakieś porownanie co do opłat. w instrukcji jest napisane najpierw 4 potem 10, ale u mnie od razu całość poszła.
 10. To żart prawda? Bo ja już jestem wstanie we wszystko uwierzyć jeśli chodzi o TvP1
 11. Tylko w Locie potroil, bo mają drogo. Ale prawdziwi patrioci latają tylko polskimi liniami
 12. Ciekawe czy podadzą ile wniosków złożono w 1 dobie. xD
 13. Niestety, nie wszyscy to rozumieją, dla wielu z nas tu na forum zielona karta jest czymś mocno pożądanym i niestety wielu nie rozumie, że ktoś może mieć inne potrzeby.
 14. Wysłałam wniosek grupowy dla 4 osób i czekaliśmy ok 20 może 30 minut na autoryzacje. Mieliśmy małe zgrzyty przy wpisywaniu województwa "lodzkie" bo formularz z uporem maniaka zmieniał na odzkie i u każdej osoby trzeba było 2 razy zatwierdzac przy adresie własnym i pracodawcy/szkoły. Płatność robiliśmy PayPalem i wszystko poszło szybko i sprawnie. Czas operacyjny: pierwsza osoba przez to"odzkie" około 20 minut, każda kolejna 5-10.
×
×
 • Create New...