Jump to content

Valaya

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lodz

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Statystyki póki co słabe w tym roku, nawet nie w sensie ilości "nie" do "tak", tylko ogólnie ilości pozytywnych wyników. Ciekawe ile w tych "has not been selected" to zgłoszenia zdyskwalifikowane np z powodu zaostrzenia rygoru wobec zdjęć. My nasze robiliśmy sami, niby weryfikowalismy apka, ale sami wiecie.. Inna sprawa jest statystyka i szansa wygranej. Tak sobie gdybam, wciąż sprawdzającym życzę wygranej i niskich CN
 2. uff myślałam, że tylko u mnie brzydkie uczucia się odezwały xD ale stawiam na trolla nadal @MIKAUK1990 poczytaj forum, stronę loterii, przenalizuj komunikat, który otrzymałeś/as na stronie z wynikiem, tam masz krok po kroku opisane jakie powinny być Twoje dalsze działania.
 3. Ty na serio pytasz? I jeszcze niski CN. Ręce opadają.
 4. tak, jak tylko nie będzie błędów proceduralnych vise masz praktycznie/statystycznie pewną.
 5. gratulacje!!! (trochę zazdro) , nie mniej swojego prawie nie musisz sprawdzać chyba że liczysz na niższy CN(ale to już by była przeginka) .
 6. A ja mam nadzieję że nie , bo loteria free for all (w sensie samego zgłoszenia) daje każdemu szansę, a są ludzie mega zdeterminowani, patrz casy na forum - którzy osiągnęli sukces a wykształcenie mieli średnie, bo to nie papier predysponuje człowieka. Są ludzie z mega papierami (znam osobiście), którzy próbują przetrwać, baa wracają z podkulonym ogonem do Polski. Piszesz, że masz za małe kwalifikacje na Visy specjalistyczne, a chcesz wprowadzenia tego : https://visaguide.world/us-visa/merit-based-immigration/ to ja chyba czegoś nie rozumiem. Ale w sumie nie muszę. Też aplikuje na loterii, liczę co roku na cud i co roku przeżywam zawód (ale co roku nadzieja wraca, trzymam kciuki i liczę na łut szczęścia). A przecież mogę rozwinąć startup i znaleźć finansowanie, zainwestować kasę w USA, otrzymać Nobla, albo wygrać medal olimpijski. Wszystko fajnie, ale skoro nadal aplikuje i będę dalej próbować, to co: a) jestem za glupia b) za leniwa c) brak mi pomysłu /perspektywy d) wszystkie odpowiedzi są prawdziwe Nie i tak. Jestem zwykłym szaraczkiem z mega marzeniami, który potrzebuje bodzca (niestety), żeby stanąć na głowie i zmienić życie. A dni uciekają. Niby wiem o tym, ale nadal rano robię to samo co wczoraj i póki nie znajdę motywacji/pomysłu loteria w takiej a nie innej formie jest jedyną alternatywą . PS. Człowiek jest tak "głupi" (mówię o sobie) że skoro strona nie działa, to myślę sobie: może powtorzą losowanie? i może tym razem zobaczę "selected"? - bo system się wywalił, ale przecież każdy zdrowo myślący człek wie, że tak nie bedzie. Tak właśnie działa nadzieja
 7. Visy dla specjalistów są - możesz aplikowac . Loteria ma inną ideę.
 8. Mnie się nawet udało 2 razy sprawdzić, że nas w tym roku nie chcą
 9. To ja poproszę o info jak już ktoś to ogarnie. Z góry dziękuję.
 10. Ale aplikujesz w Polsce i nasz urzędowy język to polski więc nie musisz tłumaczyć zgodnie z instrukcją. Gdybyś miał Krk np z Niemiec to wymaga tłumaczenia. Ale jak chcesz tłumaczyć to tłumacz.
×
×
 • Create New...