Jump to content

Valaya

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lodz

Recent Profile Visitors

287 profile views
 1. Nie zarzucam Ci kłamstwa, tylko sianie płot. Tłumaczę: Rozwinąłes myśl o fakt, że kiedyś babka miała odmowę wizy i już masz jakąś wiadomą i sensowne info. Tyle w temacie. Ps. Ja zawsze pozdrawiam.
 2. Powiem brutalnie, opowieść rodem z tzw ( * ). To co piszesz to plotka, a nie wiem jak inni, ale ja oczekuję faktów. Można być zawroconym na granicy z wielu powodów, zaczynając od nielegalnego wwozu rzeczy niby niewinnych ale zakazanych(nieprzestrzeganie regulaminu/listy rzeczy dozwolonych do zabrania że sobą do USA), braku udokumentowania pobytu w USA, lub braku biletu powrotnego(brak znajomosci zasad ruchu bezwizowego) i pewnie jeszcze wiele innych, którego można skrócić do : wjechała z ESTA i ja odesłali. No lol. Nie wiem/nie rozumiem po kiego *cenzura* takie pierdoly wypisujesz, może warto zmienić destynacje kraju do turystyki/przesiedlenia jak w tym USA tak źle nas traktują? Jestem zmęczona takimi postami, całe szczęście że jest jeszcze tutaj sporo ludzi, których warto czytać, podzielą się czymś interesującym lub zwyczajnie pomogą. A Tobie i innym trollom nabijajacym posty podziękuję i uprzejmie proszę o treści bardziej merytoryczne w takich topikach, pomimo iż są to luźne rozmowy.
 3. Mała rada, nie rada. My placilismy PayPalem i od razu zabrało cała kasę, więc po cichu liczyliśmy że to dobry znak . Jakby ktoś to potwierdził, to już byśmy mieli jakieś porownanie co do opłat. w instrukcji jest napisane najpierw 4 potem 10, ale u mnie od razu całość poszła.
 4. To żart prawda? Bo ja już jestem wstanie we wszystko uwierzyć jeśli chodzi o TvP1
 5. Tylko w Locie potroil, bo mają drogo. Ale prawdziwi patrioci latają tylko polskimi liniami
 6. Ciekawe czy podadzą ile wniosków złożono w 1 dobie. xD
 7. Niestety, nie wszyscy to rozumieją, dla wielu z nas tu na forum zielona karta jest czymś mocno pożądanym i niestety wielu nie rozumie, że ktoś może mieć inne potrzeby.
 8. Wysłałam wniosek grupowy dla 4 osób i czekaliśmy ok 20 może 30 minut na autoryzacje. Mieliśmy małe zgrzyty przy wpisywaniu województwa "lodzkie" bo formularz z uporem maniaka zmieniał na odzkie i u każdej osoby trzeba było 2 razy zatwierdzac przy adresie własnym i pracodawcy/szkoły. Płatność robiliśmy PayPalem i wszystko poszło szybko i sprawnie. Czas operacyjny: pierwsza osoba przez to"odzkie" około 20 minut, każda kolejna 5-10.
 9. Możesz mieć odmowę, wnioski w ESTA nie są sprawdzane automatyczne.
 10. Jutro wysyłam grupowa tj. rodziną aplikację (4 osoby), dam znać z wrażeń i szybkości odpowiedzi.
 11. Jestem pewna. U nas też kiedyś się mówiło wykształcenie średnie niepełne dla osób z ukończona szkołą średnia (liceum, technikum) bez matury.
 12. Liceum, technikum ze zdana maturą to High School degree. High School, no degree to ukończone liceum, technikum, szkoła policealna bez zadnej matury.
 13. Szkoda, że większość nowych, dzieli skórę na niedźwiedziu za wczasu, biorąc fakt wylosowania za pewnik, zamiast skupić się jak radzić sobie z ewentualną frustracją, po kolejnym has not been selected. Tez mam plan A, B i nawet Z jak będziemy wylosowani w 2021. Ale.. Rocket póki co ściągnij wodze koniom, wyślij zgłoszenie i zacznij się martwic w maju jeśli będzie czym. A do maja skup się na przeczytaniu forum, zobaczysz przy odrobinie zaangażowania na ile twoich pytań znajdziesz odpowiedzi.
 14. stary dobry IE polecam (niestety), u mnie tylko na tym zadzialalo
×
×
 • Create New...