Skocz do zawartości

Łukasz90

Użytkownik
 • Zawartość

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5

O Łukasz90

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

1782 wyświetleń profilu
 1. Kredyt w Polsce, stały pobyt w USA

  Zadzwoń do banku i się dowiedź , jak masz odpowiednią gotówkę to zapłać im raz spłacając kredyt do końca, może to wiązać się z tym ,że samych odsetek zapłacisz mniej niż gdybyś jeszcze spłacał go parę lat (choć słyszałem ,że czasem jednorazowa spłata kredytu jest znacznie droższa niż spłacanie go w ratach). Opcji zamrożenia kredytu na pewno nie będzie.
 2. Podatki na granicach US/Meksyk/PL

  na wesele dzieci już alkohol zbiera
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  Tak się ostatnio zastanawiałem jak wiele (bo nie wierze ,że 2 mają nagle nie pojawi się tutaj wylewanie żalu) osób pojawi się tutaj i zacznie lamentować ,że nie zostali powiadomieni o tym ,że trzeba było jeszcze raz się rejestrować. Właśnie zauważyłem ,ze straszny cisza i spokój tutaj , ale to chyba dobrze.
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  Ja raz wybrałem się na wizytacje do kopalni z zapaleniem płuc , takim ,że lekarz mnie prowadzący (jedyny z 9 , którzy mnie badali stwierdził to od razu a inni przez 2 tygodnie wyznać się nie potrafili a ja leżałem jak łazarz z gorączką pod 40 stopni ),że nie zatrzyma mnie w szpitalu tylko dlatego ,że za niecały tydzień były Święta Bożego Narodzenia .A ja pojechałem z swoją inteligencją 350km i 1000m pod ziemię. Na dodatek nie zjadłem śniadania bo byłem spóźniony...( u mnie to czasem oznacza ,że robi mnie się słabo) .Miałem tyle sił ,że powiedziałem ,ze mnie słabo... Minęło trochę czasu (ponad 2 lata) a ja do tej pory czuje skutki mojej głupoty. Każdy ma własny rozum , ale po tym wszystkim stwierdzam ,ze nie warto było.
 5. Chciałem Powiedzieć Że...

  Czyli co musi mąż zrobić by dojść dalej niż ten 9 poziom? Zaciekawiło mnie to określenie żołnierz zawodowy to znaczy ,że ochotnicy mogą zajść dalej w całej hierarchii? Co z stopniami nie wiem generalskimi,majora, pułkownika, porucznika itd. ?
 6. Zrzutka na Wakacje z przyjaciółmi

  No popatrz a ja się ciągle zastanawiam skąd wziąć pieniądze na wyjazd do USA a to takie proste! Może zrzuca mnie się na nowy dom/mieszkanie i samochód? Zawsze myślałem ,że tam odbywają się zbiórki na poważne cele operacje , leczenia itd.ewentualnie na jakiś biznes , ale do tego to inny portal.
 7. Loteria Wizowa DV 2019

  Potwierdzam znam przyjemniej kilak takich sytuacji w tym jedna taka osoba zachęciła mnie do brania udziału w loterii wizowej. Jego rodzice pracują pod Chicago u jakiegoś milionera a on z jedną siostrą ( młodsza poniżej 18 lat wyjechała z rodzicami) zostali w Polsce i bezskutecznie próbują doprowadzić do połączenia rodziny w USA.
 8. Wiza dla rolnika

  Nie będzie wytłumaczysz ,ze coś Ci wypadło i nie pojechałeś i dopiero teraz jedziesz.
 9. Prawo jazdy i rejestracja auta

  Wszystko jest podane w ich vlogach łącznie z adresem pisałem już o tym w tym wątku.
 10. Prawo jazdy i rejestracja auta

  Jak chcesz Espace to proponuje go szukać w salonie Renault jest ich sporo w Chicago Dealerzy pomogą Tobie w rejestracji i ubezpieczeniu a jak nie oglądnij na YT busem przez świat i w wątku o USA z roku 2017 w Chicago rejestrują i ubezpieczają busa i podają adresy gdzie pracują Polacy i pomagają.
 11. Konsularna rosyjska fobia

  Ja miałem zamiar wybrać się na wycieczkę do Moskwy , ale chyba się wstrzymam .
 12. I chyba wtedy nawet w pierwszej kolejności jesteśmy obsługiwani (podają nam posiłek).
 13. Loteria Wizowa DV 2019

  Moim zdaniem , albo szło alfabetycznie albo od końca do początku bo tym razem aplikowałem w pierwszym dniu a wiadomość ,że mam zarejestrować się jeszcze raz dotarła do mnie /wysłano dopiero 20 października i dopiero jak dostałem aplikowałem jeszcze raz (choć jakby nie dotarło to i tak bym wysłał zgłoszenie ponownie) . Co do DV-2020 , nawet na nią nie liczę DV-2018 miała być już ostatnią i zastanawiam się czy DV-2019 zostanie dokończona.
 14. Chciałem Powiedzieć Że...

  Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej I aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet. życzę Wam moje wspaniałe, niepowtarzalne Panie! Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen.
 15. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Jeżeli masz w niej szczepienia to ok. Ja też mam ja formalnie nazwaną książeczką zdrowia ale w środku są głównie szczepienia i ważniejsze przebyte choroby.
×