Skocz do zawartości

Łukasz90

Użytkownik
 • Zawartość

  268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Łukasz90 last won the day on 14 Maj

Łukasz90 had the most liked content!

Reputacja

14

O Łukasz90

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

1895 wyświetleń profilu
 1. Łukasz90

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Z ciekawości spróbowałem , strona chodzi jak złoto: HAS NOT BEEN SELECTED
 2. Łukasz90

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  No właśnie miałem pisać ,żeby ten ktoś kto wylosował się pochwalił i który numer ma
 3. Łukasz90

  Loteria Wizowa DV 2019

  Mnie rozbawiło to ,że jutro są imieniny...Nadziei Piękny termin wybrali na wyniki loterii https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadzieja_(imię)
 4. Łukasz90

  Loteria Wizowa DV 2019

  Widać ,że pierwszy raz:D Potem jest szok niedowierzanie ,że się nie udało. że nie wylosowali tak porządnego obywatela. Z każdym następnym tobie przechodzi mnie już przeszło. Nie wiem nawet czy będę (próbował) sprawdzał wyniki w wtorek czy poczekam chwile aż opadnie kurz. Co roku jest ostatnia loteria A nawet jakby była to ostatnia loteria to tak już musiało być....
 5. Łukasz90

  3mc w USA i co dalej :)

  Możesz jechać/próbować aczkolwiek bardzo słabo to wygląda, przygotuj się na masę pytań na granicy...
 6. Łukasz90

  Prawo jazdy i rejestracja auta

  Ja też nie używałem przez dłuższego czasu nie używałem , ale był taki okres i trwał do zeszłego roku , kiedy to z dwoma osobami ( a szczególnie z jednym kolegą ) praktycznie kilka razy na dzień na nim rozmawiałem
 7. Łukasz90

  Prawo jazdy i rejestracja auta

  Ja tam od Gadu Gadu wolałem standardowe chaty Przed chwila nawet sprawdziłem dalej istnieją i pomimo ,że frekweżcja duzo mniejsza (może późna pora i w środku tygodnia) to nadal sporo .Sprawdzę jutro przez dzień bo moje młodzieńcze lata się przypomniały .
 8. Łukasz90

  Loteria Wizowa DV 2019

  Raczej koniec . Rzadko zdarzają się dolosowania, ale możesz obserwować temat...
 9. Łukasz90

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Montserrat też jest bardzo fajny i zapomniałem o nim , robi ogromne wrażenie cały dojazd , te przepaście bajka... Co do kradzieży, powiem tak, ja pojechałem do Barcelony kompletnie nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa (przedtem miałem tylko takie informacje tylko o Rzymie i dużo później o Istambule ale to zupełnie inna bajka ), przez to nie pilnowałem się i byłem bardzo łatwą zdobyczą dla złodziei . Udało się mnie nie zostać okradzionym. Za to moim znajomym bardzo często włamywali się do samochodu , do tego stopnia ,że doszli do wniosku ,że lepiej wykupić zniesienie kosztów naprawy ubezpieczeniowej w wypożyczalni i lecieć samolotem lub zostawić auto na strzeżonym parkingu.Jak zostawiali samochód to przypinali walizki do takich metalowych kółek w bagażniku. Dodam tylko to ,że złodzieje znają numery tablic samochodu z wypożyczalni i z ulubieniem się do nich włamują czy to przez wyważenie klapy bagażnika czy jeżeli się da (najczęściej) wybijaniem tylnej szyby .Podobna rzecz (nie słyszałem o tym wcześniej) spotkała znajomych w Paryżu , co ciekawe na strzeżonym hotelowym parkingu. Wracając do Barcelony często też dochodzi do najnormalniejszych rozbojów typu wyrwanie torebki czy to przez sprintera czy to przez kogoś na rowerze/wrotkach /skuterze/motocyklu .To samo tyczy się aparatów fotograficznych /telefonów komórkowych czy portfeli. Oni potrafią kogoś przewrócić lub z nim się najnormalniej w świecie na oczach innych szarpać i to na oczach innych. I nie jest to domena tylko ciemnych uliczek , ale może Cię to spotkać i w samym centrum. Tak jak pisała haneczka to są świetnie przygotowani ludzie. Wszystko co op[isałem spotkało moich znajomych , więc raczej wiarygodne informacje.
 10. Łukasz90

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Na mnie piorunujące wrażenie zrobił pokaz Fontann oraz Park Guell , reszta w sumie to podstawa tego co w przewodnikach. Aha mnie to nie spotkało na szczęście (dowiedziałem się po powrocie jak niebezpieczne to miasto ) , ale naprawdę uważaj na złodziei , działają na żywca i bez żadnych skrupułów, podobno jest gorzej niż w Rzymie czy Paryżu ( w obydwóch nigdy nie byłem) . Jednak statystyka jest bezlitosna znakomita większość moich znajomych była nawet po kilka razy okradziona w Barcelonie.
 11. Łukasz90

  Bilety

  To jest akurat wyżej od miejsca siedzącego A tak poważnie to zawsze marzyłem aby wejść do kabiny pilota w czasie lotu
 12. Łukasz90

  Loteria Wizowa DV 2019

  Ja nikomu źle nie życzę , wręcz przeciwnie. Jeżeli mam wygrać to wygram .Mnie przyciąga natura , chęć podszkolenia języka, jeżeli będę maił taka możliwość chęć nakupienia różnych sprzętów wędkarskich , których pomimo otwartego rynku nie uświadczysz w Polsce czy Europie. Szczególnie zależy mnie na łodzi. Łatwiejszy dostęp do broni.
 13. Łukasz90

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Wyrabiałem paszport i nie zabrali mnie starego , przedziurkowali go , ale nie zabrali. Tak jak pisali poprzednicy powinnaś wyrobić się do rozmowy z nowym paszportem (choć może się już zaczynać gorący sezon wakacyjny ) i tka jak pisał andyopole możesz pogadać z naczelniczką (jak ja byłem każdy musiał się do niej pofatygować ale każdemu przyspieszała wydanie paszportu- mnie się nie spieszyło , ale przynajmniej 3-4 osoby z kolejki załatwiały przyspieszenie wydanie paszportu. Aha i z tego co usłyszałem to nie w tydzień tylko DO tygodnia ( zwykle 3-4 dni robocze) .
 14. Łukasz90

  Loteria Wizowa DV 2019

  Jeżeli stawiasz to w takim kontekście to tak , widać było już w tym temacie ,że dwie osoby nie aplikowały jeszcze raz bo nie dostały powiadomienia na maila ot złożyłem podanie i czekam do maja .Pisałem tutaj ,że sam jestem ciekaw ile takich było , ale żeby się o tym dowiedzieć musimy poczekać do 2 maja chyba wtedy to porusza tutaj larum jaka to Ameryka zła itd.
 15. Łukasz90

  Kredyt w Polsce, stały pobyt w USA

  Zadzwoń do banku i się dowiedź , jak masz odpowiednią gotówkę to zapłać im raz spłacając kredyt do końca, może to wiązać się z tym ,że samych odsetek zapłacisz mniej niż gdybyś jeszcze spłacał go parę lat (choć słyszałem ,że czasem jednorazowa spłata kredytu jest znacznie droższa niż spłacanie go w ratach). Opcji zamrożenia kredytu na pewno nie będzie.
×