Jump to content

Łukasz90

Użytkownik
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Łukasz90 last won the day on May 27 2019

Łukasz90 had the most liked content!

Community Reputation

44

About Łukasz90

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

2,532 profile views
 1. HAS NOT BEEN SELECTED -ale nie dawałem sobie żadnych szans bo mnie pewnie za zdjęcie na wstępie odsiali , mam tylko nadzieje ,że to nie przekreśla mnie w następnych loteriach. Zresztą pewnie spróbuje jeszcze raz ostatni raz , bo już za stary się robię na takie zawirowania w życiu.
 2. A ja z kolejnym głupim pytaniem w cąłym domu nie mam ani jednej białej ściany ( prześcieradła też) od tygodnia kombinuje skąd wziąść białe tło i tak kiepsko. Na dodatek dom mam odmalowany dopiero co w naprawdę mocnych kolorach , które nawet za jasne nie ma jak uznać a co dopiero za wpadające w biel. Wysyłał ktoś zdjęcia na takim mocniejszym tle?
 3. Uwierz mnie ,że u mnie tak jest .Budowę domu zakończyliśmy po prawie 20 latach i od razu ruszył remont najwcześniej oddanych pomieszczeń .Jedyny (jeszcze) nam sąsiad stwierdził ,że mnie i bratu współczuje bo zwykłej pracy (my i nasze partnerki) do utrzymania rodzinnego domu to my nie możemy wykonywać .A najgorsze jest to ,ze kilka razy do roku musimy przyrzekać ,ze nigdy nie sprzedamy tego domu :/ A złamać obietnice przedśmiertną to nie bardzo :/ Niemniej już teraz każdy zastanawia się z nas jak drugiem go sprezentować Dla mnie najwygodniejsze by było posiadania mieszkania + niewielk
 4. Ja najpierw mieszkałem ( zaraz po urodzeniu) w domu, potem 8 lat w bloku a teraz znowu w domu i chętnie bym wrócił do bloku. I w bloku i w domu wszystko dużo zależy od sąsiadów a my praktycznie zawsze mieliśmy czepialskich o wszystko ( od kwiatków na balkonie po kolor elewacji) . Ale co mnie przeraża to remonty i utrzymanie w bloku martwisz się o 4 pokoje w moim rodzinnym domu o wiele więcej + zewnątrz + całe obejście , które mam ogromne. Wygląda to tak ,ze żadnych wakacji ,żadnego odpoczynku po i przed praca bo zawsze jest robota. Coś Ci nie daje w nocy spać bo myślisz o dachu , trawniku,
 5. HAS NOT BEEN SELECTED Czy będę próbował na jesieni - nie wiem .Wszystko zależy jak się rozwinie sytuacja .
 6. Nie wiem jak to zabrzmi , ale ja się martwiłem -nawet sprawdzałem kiedy ostatni raz byłaś na forum , wyszło ,że wchodzisz regularnie. Więc odetchnąłem z ulgą
 7. To nie Polska - według mnie w obecnej sytuacji każde sensowne wytłumaczenie przejdzie bez szemrania.
 8. Ja jakoś darze sympatią Krynicę a z innych to Wisła i Szczyrk , Bieszczady tez fajne są.
 9. Na fb na grupie : Polacy w Chicago/ w USA pozabijali by się o to uwierz mnie.
 10. Coś mały ruch w tym roku ( z roku na rok coraz mniejszy).Zdjęcie już mam ( zrobiłem 1 października -mam nadzieje ,że faktycznie mogą być to fotki do 6 miesiecy wstecz bo głupio by było by mnie nie wylosowali przez to ,ze jedne dzień za wcześnie fotkę sobie cyknąłem) . Wiecie ja trochę strachliwy jestem i przerważliwony co do cyberprzestępczości ale : Nie boicie sie podawać tego numeru paszportu?
 11. Wiesz ile razy miała być ta ostania , na mnie to już przestało wrażenia robić. Poza tym będzie co będzie. nie ma co się zastanawiać .
 12. Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. W sumie mnie to cieszy bo byłem nieprzygotowany jak nigdy. A czy będę próbował na jesieni? Nie wiem , chociaż zawsze mówię ,że to ostatni raz a i tak wysyłam zgłoszenie.
 13. Zależy od danego roku a szczególnie od tego ile osób przed Tobą odpadnie oraz od tego ile ,,zabiorą" osób numery przed Tobą. To znaczy w sporym skrócie myślowym jak wielkie posiadają rodziny.
×
×
 • Create New...