Jump to content

Łukasz90

Użytkownik
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Łukasz90 last won the day on May 27 2019

Łukasz90 had the most liked content!

Community Reputation

43

About Łukasz90

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

2,323 profile views
 1. Ja jakoś darze sympatią Krynicę a z innych to Wisła i Szczyrk , Bieszczady tez fajne są.
 2. Na fb na grupie : Polacy w Chicago/ w USA pozabijali by się o to uwierz mnie.
 3. Coś mały ruch w tym roku ( z roku na rok coraz mniejszy).Zdjęcie już mam ( zrobiłem 1 października -mam nadzieje ,że faktycznie mogą być to fotki do 6 miesiecy wstecz bo głupio by było by mnie nie wylosowali przez to ,ze jedne dzień za wcześnie fotkę sobie cyknąłem) . Wiecie ja trochę strachliwy jestem i przerważliwony co do cyberprzestępczości ale : Nie boicie sie podawać tego numeru paszportu?
 4. Wiesz ile razy miała być ta ostania , na mnie to już przestało wrażenia robić. Poza tym będzie co będzie. nie ma co się zastanawiać .
 5. Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. W sumie mnie to cieszy bo byłem nieprzygotowany jak nigdy. A czy będę próbował na jesieni? Nie wiem , chociaż zawsze mówię ,że to ostatni raz a i tak wysyłam zgłoszenie.
 6. Zależy od danego roku a szczególnie od tego ile osób przed Tobą odpadnie oraz od tego ile ,,zabiorą" osób numery przed Tobą. To znaczy w sporym skrócie myślowym jak wielkie posiadają rodziny.
 7. Spokojnie ludzie i tak serwery jak zwykle nie wytrzymają. Moja rada : odczekajcie kilak dni i dopiero sprawdźcie. Ja wiem ,że ciekawość większa ale naprawdę nie ma sensu odświeżać ciągle stronę i próbować się zalogować .
 8. Ciekawa sprawa bo ja swojego GG nie używałem z 10 lat zanim znowu z niego skorzystałem. A co do numeru to każdy w mojej rodzinie ma bardzo prosty numer (ze startera kupionego normalnie w sklepie) i nikt ,nigdy nie proponował odkupienia któregokolwiek z numerów a mamy je min .15 lat każdy. De facto najspieszniejsza historia wiąże się z moim : poszedłem do jednego z hipermarketów i poprosiłem o startery , babeczka podała tka jakby chowając jeden -zapytałem o niego a ta ,że nie poleca bo strasznie trudny numer . Powiem tak taki trudny był ,że od razu go kupiłem. I w porównaniu do tego jakie ,,złote numery " są teraz sprzedawane w Polsce (i za jaka kasę idą) to mój jest chyba platynowy
 9. Istnieje , ja też do tej pory mam swój numer -de facto jest bardzo fajny bo jest częścią mojego numeru komórkowego. Używam go tylko w sytuacjach ściśle tajnych ,żeby nikt nie wiedział ,że się z kimś komunikuje bo faktycznie wszyscy zapomnieli o tym komunikatorze. A mozna używac go (chyba dopiero od kilku lat) nie ściągając go ale z stronki. Teraz podobno ma pojawić się nowe oblicze -GG. Ma być podobne do Tindera
 10. Bo trawa po drugiej stronie jest zawsze zieleńsza?
 11. Niby tak , ale nawet jeśli prawdopodobieństwo takie samo , to łatwiej zostać wylosowany jeden z 50 niż powiedzmy w przypadku gdy losują 50 z 2500.Ale to jest moja teoria .
 12. Mnie wyszło coś innego ,że większa jest szansa wylosowania w dniach w których bierze najmniej osób.
×
×
 • Create New...