Jump to content

jabba1

Użytkownik
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jabba1 last won the day on July 29 2019

jabba1 had the most liked content!

About jabba1

 • Birthday 06/17/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kanada

Recent Profile Visitors

4,442 profile views

jabba1's Achievements

Aktywny użytkownik

Aktywny użytkownik (1/2)

2

Reputation

 1. Kanadyjczycy testują się w Walgreens za darmo, podajesz randomowy numer przy rejestracji a na miejscu przechodzi kanadyjskie prawko, może polskie tez przejdzie.
 2. U nas jak zwykle 2x nie już nawet nie chce mi się liczyć który raz ja startuje do DV2013 a żona od bodajże 2015
 3. Czyli jakie są wnioski? Zobaczymy wyniki loterii w maju czy nie?
 4. Trump May Exempt Health, Food Workers From Migrant Ban https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-04-21/trump-says-he-ll-suspend-immigration-to-u-s-over-virus-concerns
 5. Witam:) Chce sobie umówić spotkanie wizowe w Edmonton ale muszę to zrobić z dużym wyprzedzeniem. Mam dziecko w drodze które urodzi się między zarezerwowaniem rozmowy a jej data. Czy po opłaceniu jednego wniosku DS160 będę mógł wypełnić nowy gdzie dodam dziecko i podmienic go w systemie nie tracąc terminu? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam!
 6. Wysłaliśmy wniosek o ESTA razem z żoną, obydwoje mieszkamy w Kanadzie (PR) i mieliśmy odmowę w Toronto ponad 2 lata temu. Po prawie dwóch dniach żona DOSTAŁA autoryzacje a ja nie
 7. Na przejściu lądowym ESTA nie ma znaczenia, idziesz na secondary i wypełniasz wniosek o waiver i94, robią ci odciski i zdjęcie płacisz chyba 7$ za każdym razem. Tak wyglada to przy wjeździe na VWP, kanadyjski paszport to jedyny przy którym nie trzeba się w to bawić i niepotrzebujesz ESTA w ogóle.
 8. Trochę mnie korci żeby sprawdzić czy dostanę Mialem odmowę 2.5 roku temu w Toronto (214b) , od tamtej pory sporo się zmieniło, wtedy miałem work permit mam teraz pobyt stały. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej pojechać na granice bo i tak przy lądowym przekraczaniu granicy ESTA nic nie daje.
 9. Na FB ktoś wstawiał screen odmowy dziewczyny która dostała odmowę ale wizę odmówili jej niedawno, 2 miesiące temu.
 10. To zależy od sytuacji, niektórzy dostają odmowę ESTA inni nie. Sam mam odmowę sprzed dwóch lat na koncie i zastanawiam się jak to będzie z tym, ze mieszkam w Kanadzie i moja sytuacja znacząco się zmieniła. Poza tym mogę spróbować wjechać droga lądowa gdzie ESTA jest niepotrzebna.
 11. Twierdzi, ze się załapiemy w tym roku. Z tym ze do końca roku fiskalnego zostały dwa miesiące.
 12. https://www.google.ca/amp/s/wiadomosci.wp.pl/mosbacher-potwierdza-wizy-dla-polakow-zostana-zniesione-6407748303181441a%3famp=1
 13. Czy jest już dostępny raport za 2018 rok jaki mieliśmy procent odmów? Na Google znalazłem tylko 2017
×
×
 • Create New...