Jump to content

andyopole

Administrator
 • Content Count

  6,658
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

Everything posted by andyopole

 1. Kolejka po kielbase, bigos i inne cuds.
 2. Wejście boczne. Część komercyjna.
 3. Pracowity weekend mnie czeka. Dziś i jutro 26th Polish Festival w Portland, Oreg6.
 4. No coz, nie chcials sie z wujkiem zobaczyc. A przywiozlbym cos dobrego….
 5. A ja pracuje od 8.00 do 16.00. Wychodzę z pracy punktualnie. Rano, ponieważ nie lubię się spóźniać wyjeżdżam z domu z zapasem na ewentualne extra korki na drodze, wiec zazwyczaj jestem w pracy 7.40 - 7.55. Zaczynam prace od razu, nie czekam do ósmej. Kawę przynosze sobie z domu, gotową, w kubku.
 6. Ja bym zgłosił adddress obecny a poprzednimi się nie przejmowal.
 7. Prosba! Dajcie jakieś linki na polonijne portale matrymonialne. Stara znajoma z UK dowiedziała się że Trump znosi wizy i postanowiła jechać do Hameryki. Próbowałem tłumaczyć co i jak z tymi wizami ale: "Trump zniesie wizy to jadę, co tam..." Nic do niej nie dociera. Niech jedzie, ludzi "na domki" zawsze trzeba.
 8. To zależy czy miejscowa społeczność chce lokalu i czy konsulat się zgodzi. Chyba już jest późno na jego organizację. Każdy przebywający za granica, w tym Szanowna Matula musi się zarejestrować w tym lokalu gdzie chce glosowac, nie później niż trzy dni przed wyborami. edit: u nas ma być w Domu Polskim. Czy napewno, nie wiem. Dopiero wróciłem z Polski i z nikim jeszcze się nie widziałem
 9. No przeciez obejrzal dziesiatki amerykanskich filmow to wie jak jest.....
 10. Parę lat temu pewien mechanik zalecil mi natychmiastowa wymiane klockow hamulcowych. Mine mial taką jakby miał z tych klocków co najmniej doktorat. Wymieniłem po dwóch latach bo zdjąłem koło ale tak naprawdę mogłem jeszcze jeździć.
 11. Dobry biznes, worek soli fizjologicznej kosztuje $5. Niech IV kosztuje drugie $5. $90 na czysto.
 12. Już jestem w domu, zrobiłem właśnie małe zakupy i sales taxu nie ma!
 13. Nawet nie wiedziałem że to jest tyle. Ale wiem że funt na 16 uncji a jedna uncja waży 28.3 grams. Po prostu przepisalem przepis otrzymany od koleżanki. Po kilku próbach pieczenia zmodyfikowałem tylko wagi bo wszystko było w uncjach i cupach. Krótko mówiąc prawie wszystko przetlumaczylem na "nasze". A stick masła to każdy wie.
 14. No i koniec urlopu. Jestem w Washington, DC. Zdążyłem na przesiadkę. Carpet nie tak kultowy. Odtrąbili wsiadanego, jeszcze 5 godzin i PDX. "Uwielbiam" latanie na dlugie dystanse.
 15. Będą jaja gdy 30 września okaże się że było 3.025% odmów.
 16. Póki co a przynajmniej do mojego wyjazdu dwa tygodnie temu sales taxu w Oregonie nie było. Jutro wracam więc sprawdzę czy się coś nie zmieniło i dam znać.
 17. Nie widzialem Payslips ale z tego co slyszalem to zarobki slabowate.
 18. Nie dziw się, większość ludzi czyta tylko tytuły i ta wiedza im w zupełności wystarcza. Dxieki Bogu są tacy, którzy nie wstydzą się zapytać.
 19. No przecież ma pole golfowe gdzieś na Florydzie, musi zadbać o minimalizacje strat. Obama też wykorzystał pretekst z wulkanem na Islandii i zamiast uczestniczyć w pogrzebie PLK wolał sobie pyknąć partyjkę golfa... Zamiast marzyć o mocarstwowości Polski lepiej zadbać o porządki.
 20. Mam nadzieję że na wybory w październiku nie pójdziesz.
 21. Dobre na podróżowanie. Lekkie i przewiewne, na lato i na zimę. W grudniu tez w nich przylecialem. O 16.15 ląduję we Wrocławiu, Mościa Panno!
 22. Kultowa wykładzina na PDX, za pięć godzin będę w IAD. @ilon szykuj Red Carpet!
 23. Mówi się że robaczek w jabłku swiadczy świadczy o tym ze nie była używana chemia. Tylko trzeba uważać przy jedzeniu żeby za dużo mięska nie zjadać. Są niechemiczne metody walki że szkodnikami. Zachowaj to zdjęcie i przypomnij mi przed następnym sezonem to coś zaradzimy na te pryszcze.
×
×
 • Create New...