Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


anialiberacka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"mam pytanie odnosnie pracy w usa na wizie turystycznej" przeczytaj jeszcze raz swoje zdanie. Nie rozumiesz o co pytasz chyba ale trudno. Ooooo pani studentka buahahahahha takie "coś" właśnie po studiach teraz wychodzi. Po pierwsze nie musiałem emigrować, a po drugie jedź i pracuj na wizie turystycznej tylko pamiętaj jak wbiją na 6 miesięcy możesz 6 miesięcy legalnie pracować :))))))) a jak przesiedzisz i nie daj boże Cię złapią to pokaż że masz promesę na 10 lat i tyle możesz siedzieć buahahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam pytanie odnosnie pracy w usa na wizie turystycznej" przeczytaj jeszcze raz swoje zdanie. Nie rozumiesz o co pytasz chyba ale trudno. Ooooo pani studentka buahahahahha takie "coś" właśnie po studiach teraz wychodzi. Po pierwsze nie musiałem emigrować, a po drugie jedź i pracuj na wizie turystycznej tylko pamiętaj jak wbiją na 6 miesięcy możesz 6 miesięcy legalnie pracować :))))))) a jak przesiedzisz i nie daj boże Cię złapią to pokaż że masz promesę na 10 lat i tyle możesz siedzieć buahahahhaha

hahahhaa

nie moge-jak mozesz pisac ze moge 6 miechow legalnie pracowac hahahhhahahahha przeciez na turystycznej nie mozna pracowac...!!!!!!!!!!!!!!wogole!!!!!!!!!! schowaj sie prosze bo nie moge z takich emigrantow:P

hahahhaa

nie moge-jak mozesz pisac ze moge 6 miechow legalnie pracowac hahahhhahahahha przeciez na turystycznej nie mozna pracowac...!!!!!!!!!!!!!!wogole!!!!!!!!!! schowaj sie prosze bo nie moge z takich emigrantow:P

a swoja droga wiza to nie promesa:P promesa to jest to pozwolenie ktore sie doatje na lotnisku przy wbiciu pieczatki.. proszę by na forum wypowiadali sie ludzie majacy mózg ;) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynteligent po studiach nie odpisałby na to, widać jaki mądra/y jesteś buahahaha. Zszedłem do Twojego poziomu pisania:))). Ktoś kiedyś powiedział, głupie pytanie , głupsza odpowiedź a takie są twoje pytania. Chłopczyku czy dziewczynko , albo inaczej jasnowidzu. Dziecko neo, z odległości wiesz, że nie studiuję a teraz jeszcze myśli, że w USA jestem czy gdzieś tam buahahaha no to po co piszesz na forum jak możesz czytać z gwiazd:))))


hahahahahaha promesę się dostaje w ambasadzie czy konsulacie a długość pobytu jest na lotnisku - widać ,że się znasz buahahahah

Zamilknij proszę:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahaa, wize daja w konsulacie wbijajc ja w paszport z napisem wiza :P nie promesa:D nci dziwnego ze nigdy w stanach nie byles :P

oo prosze juz wpis zmieniles, hahahhha, pisales ze wize sie dostaje na lotnisku :D czyzbys doczytal na necie szczegoly i modyfikowal wpis :D:D:D

Tak buahahah i wizę ma się w portfelu , wiesz taka karta do bankomatu też pisze visa:)))))

Oooo a teraz wiesz że w stanach nie byłem:)))

nie byles w usa, bo nawet nie wiesz gdzie po wize sie udac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie matole, w konsulacie jest promesa wizowa, a długość na lotnisku. Skasowałem bo takie matoły jak ty i tak tego nie zrozumieją. Zresztą ty po studiach jesteś a ja nawet w usa nie bylem buahahahahha.


No po wizę do ing np można iść:))))) pewnie, że w usa nie byłem, aż mnie zazdrość zżera ale tam musi być fajnie buahahahahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...