Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


anialiberacka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hahahah odwracaj uwagę teraz od tego że głupie dziewcze jesteś. Może o promesach pogadamy co na lotnisku się dostaje ( oczywiście to jest żart- piszę żebyś zrozumiała, promesa-konsulat/ambasada, wiza-lotnikso)

Takie coś bez studiów jak ty to matoł, może czytać by cie nauczyli chociaż ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah odwracaj uwagę teraz od tego że głupie dziewcze jesteś. Może o promesach pogadamy co na lotnisku się dostaje ( oczywiście to jest żart- piszę żebyś zrozumiała, promesa-konsulat/ambasada, wiza-lotnikso)

Takie coś bez studiów jak ty to matoł, może czytać by cie nauczyli chociaż ze zrozumieniem.

czemu uwazasz ze nie mam studiow ukonczonych? i na jakiej podstawie obrazasz ludzi?

cos dlugo myslisz...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur....

"dodam ze nigdzie nie napisalam ze studia mam ukonczone" "Work and travel- to dla studentow, a ja juz nim nie jestem ..."

Wiesz co nie będę nabijał sobie i tobie postów. Prawdę dzisiaj potwierdziłem. Jak kobieta powie że w żyłach płynie woda to tak jest i chu..

Masz rację we wszystkim co pisałaś, ja się nie znam na niczym, wszystko to moja wina, wybacz mi proszę. Jak będę mógł w czymś pomóc chętnie to zrobię ale pewnie nie skorzystasz bo głupi jestem:))).

Życzę powodzenia i odpowiedz na nurtujące cię pytania:)))))

ps. bo pisałem zakończenie, a co patrzysz na czas?? Zależy ci na moich odpowiedziach:)) może na priv przejdziemy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur....

"dodam ze nigdzie nie napisalam ze studia mam ukonczone" "Work and travel- to dla studentow, a ja juz nim nie jestem ..."

Wiesz co nie będę nabijał sobie i tobie postów. Prawdę dzisiaj potwierdziłem. Jak kobieta powie że w żyłach płynie woda to tak jest i chu..

Masz rację we wszystkim co pisałaś, ja się nie znam na niczym, wszystko to moja wina, wybacz mi proszę. Jak będę mógł w czymś pomóc chętnie to zrobię ale pewnie nie skorzystasz bo głupi jestem:))).

Życzę powodzenia i odpowiedz na nurtujące cię pytania:)))))

hahaha, szukales mojego cytatu-stad tak dlugo nie odpisywales, hahahhaah po pierwsze: "ja juz nim nie jestem", znaczy: ze bylam i ukonczylam studia, albo bylam a ich nie ukonczylam, kumasz???? płytkie myslenie, stad nie wdaje sie w dyskusje tlyko polewam ze znjaomymi na fejsie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...