Skocz do zawartości

zapytanie o referencje


Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest z tymi referencami ... dostarczyłem je po polsku a jak sie okazało muszą byc po angielski (mój błąd) akurat na stronie Camp America jest taki formularz zdaje sie ze jest on od referencji ...

Jak myslicicie chyba nic sie nie stanie jak juz na normalnej kartce bedzie wszytko napisane po angielsku i bedzie podbita pieczątka :-) z podpisem

??????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp America dostarcza wzory referencji, ktore zanosi sie swojemu referee - to te ze strony www. Jesli masz jakies inne dodatkowe referencje (po angielsku) wzbogaca one aplikace i jaknajbardziej nalezy je rowniez dolaczyc do dokumentow. Nie zastapia jednak tych Open Character reference z Camp America!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcz jedno pytanko czy ktoś mógłby mi przetłumaczyc pare zdan któe prezentuje poniżej ;) :

Ability to interact with:

Authority figures

Co-workes

oraz takie zdanko Given your assessments above, please discuss the aplicant's suitability as a role model for children

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ability to interact with:

Authority figures

Co-workes

Zdolność do wzajemnego oddziaływania (współpracy) z:

Władzami

Współpracownikami

Given your assessments above, please discuss the aplicant's suitability as a role model for children

Dając wyżej Twoją ocene, prosze omów odpowiedność aplikanta do bycia wzorem do naśladowania dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc bez tego bym miał male trudności ... cóż większość zdań na formularzu referencyjnym Camp America http://www.campamerica.pl/files/dokumenty/...OpenCharRef.pdf jest spoko do zrozumienia ale z paroma wyrazami miałem trudności. Jeszcze raz dzięki ... aha jesli ktoś mógłby niech luknie ten formularz referancyjny i jakby mógł niech mi udzieli fachowej porady i powie na co powinienem uważać a na co nie ;)

z góy pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...