Jump to content

Trening otwarty z trenerem gwiazd Jackiem Bilczyńskim!
 
© EksMagazyn

Trening otwarty z trenerem gwiazd Jackiem Bilczyńskim!


EksMagazyn
 Share


Serdecznie zapraszamy na trening otwarty w Parku Centralnym z Jackiem Bilczyńskim!

Jacek Bilczyński, autor książki FIT JEST SEXY! Najlepsze ciało w Polsce według Telewizji Polskiej, portalu Interia i Eksmagazynu, luksusowego czasopisma dla kobiet. Najprzystojniejszy Polak według ogólnopolskiego magazynu "Sukces".

Jacek Bilczyński, twarz i ciało z okładki magazynu Men’s Health , autor bestsellerowej książki FIT JEST SEXY! Trener gwiazd i celebrytów. Najlepsze ciało w Polsce według, portalu Interia i Eksmagazynu, luksusowego czasopisma dla kobiet.

Najseksowniejszy trener według Telewizji Polskiej. Najprzystojniejszy Polak według ogólnopolskiego magazynu „Sukces”. Stały gość programów TVP oraz TVN. Zawodowy model, twarz ogólnopolskich kampanii reklamowych m.in. marki KLER. Dietetyk, fizjoterapeuta, trener personalny gwiazd i najbardziej wymagających klientów.

Specjalista w zakresie zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki regularnie goszczący w telewizji. Publikuje w roli eksperta na łamach największych portali – Interia, Onet, oraz Gazeta.pl, Kif.pl oraz Fit.pl.

Z wykształcenia dietetyk i trener personalny. Absolwent wydziału fizjoterapii AWF w Katowicach, student wydziału farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Członek Avangarde Research Group (grupy zajmującej się badaniami nad suplementami diety).

Autor licznych publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także autor artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych.

Od 2012 roku prowadzi swój autorski program Litestyle w Telewizji IS.

Od października 2013 roku redaktor naczelny magazynu LifestyleCoach.

Na oficjalnym profilu Jacka Bilczyńskiego na FB, codziennie możecie znaleźć ciekawostki z zakresu żywienia, porady dietetyczne, nietypowe pomysły na ćwiczenia, a także coś smacznego i zdrowego – przepisy na potrawy, które można jeść będąc na każdej niemal diecie i – co ważniejsze – cieszyć się ich wyjątkowo przyjemnym smakiem!

https://www.facebook.com/JacekBilczynski.FitAndLifestyleCoach?ref=ts&fref=ts

Copyright

© EksMagazyn

Photo Information for Trening otwarty z trenerem gwiazd Jackiem Bilczyńskim!

 Share


Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...