Skocz do zawartości

Weryfikacja numeru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy dobrze sprawdziłem numer bo parę razy wpisywałem z błędem hmm i czy oznacza ten komunikat że nie zostałem wylosowany czy że za dużo prób robiłem ?

W oparciu o dostarczone informacje Wpis NIE ZOSTAŁ WYBRANY do dalszego przetwarzania dla Obecnie program Electronic Diversity Visa.

 

Sprawdź, czy wszystkie informacje zostały wprowadzone poprawnie. Możesz ponownie sprawdzić status Zgłoszenia, klikając poniższy link do strony głównej ESC.

 

USTAWA O ZMNIEJSZANIU PRACY PAPIERU: Szacuje się, że obciążenie związane ze sprawozdawczością publiczną w

 

przypadku tego zbioru informacji wynosi średnio 30 minut na odpowiedź, w tym czas potrzebny na przeszukanie istniejących źródeł danych, zgromadzenie niezbędnej

 

dokumentacji, dostarczenie wymaganych informacji i / lub dokumentów oraz dokonanie przeglądu końcowego zbioru. Nie musisz podawać tych informacji, chyba że ta kolekcja wyświetla aktualnie ważny numer kontrolny OMB. Jeśli masz uwagi dotyczące dokładności tego oszacowania obciążenia i/ lub zalecenia dotyczące jego zmniejszenia, prześlij je na adres: PRA_BurdenComments@state.gov.

 

OŚWIADCZENIE O POUFNOŚCI: sekcja 222 (f) ustawy INA stanowi, że dokumentacja dotycząca wydania odmowy wydania wizy jest poufna i będzie wykorzystywana wyłącznie

 

do formulowania, zmieniania, administrowania lub egzekwowania przepisów dotyczących imigracji, obywatelstwa i innych przepisów Stanów Zjednoczonych. Poświadczone kopie akt wizowych mogą zostać udostępnione sądowi, który zaświadczy, że informacje zawarte w tych aktach są potrzebne w sprawie toczącej się przed sądem.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI: Aby uzyskać informacje na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Anih123456 said:

W oparciu o dostarczone informacje Wpis NIE ZOSTAŁ WYBRANY do dalszego przetwarzania dla Obecnie program Electronic Diversity Visa.

Dobrze rozumiem? Pytasz czy napisana boldem i kapitalikami fraza ze NIE ZOSTALES WYBRANY oznacza, ze za duzo razy wypelniles formularz, czy ze nie zostales wybrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...