Skocz do zawartości

List z ambasady


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Jestem w trakcie ubiegania się o wizę k1. Dostałam już na maila informację że mogę się umawiać do ambasady i w związku z tym mam kilka pytań:


- Petycja niedługo traci ważność, a na stronie ustraveldocs jest napisane, że w takim wypadku powinnam przesłać "oświadczenie o gotowości do zawarcia związku małżeńskiego i w ciągu 90 dni od daty wjazdu narzeczonej/ego na teren Stanów Zjednoczonych oraz oświadczenie o posiadaniu zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego przez obydwie strony" elektronicznie. Czy letters of intent to marry które wysyłaliśmy z narzeczonym na początku ubiegania się o wizę (oczywiście z nową datą) wystarczą? Czy to oświadczenie o zdolności prawnej to jakiś osobny dokument?


- Gdzie mam przesłać te oświadczenia? Jako odpowiedź na email który dostałam z ambasady czy jest do tego jakiś inny adres? Na stronie tego nie podali.


- W instrukcji jest napisane, że mam wypełnić DS-160. Natomiast w informacjach o badaniach lekarskich jest takie zdanie: "Należy przygotować numer sprawy imigracyjnej, kod kreskowy potwierdzający wypełnienie formularza DS-260". To błąd, tak?

Będę wdzięczna za pomoc. Jeżeli któreś z moich pytań zostało już wcześniej zadane to przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...