Jump to content

List z ambasady


Recommended Posts

Dzień dobry,
Jestem w trakcie ubiegania się o wizę k1. Dostałam już na maila informację że mogę się umawiać do ambasady i w związku z tym mam kilka pytań:


- Petycja niedługo traci ważność, a na stronie ustraveldocs jest napisane, że w takim wypadku powinnam przesłać "oświadczenie o gotowości do zawarcia związku małżeńskiego i w ciągu 90 dni od daty wjazdu narzeczonej/ego na teren Stanów Zjednoczonych oraz oświadczenie o posiadaniu zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego przez obydwie strony" elektronicznie. Czy letters of intent to marry które wysyłaliśmy z narzeczonym na początku ubiegania się o wizę (oczywiście z nową datą) wystarczą? Czy to oświadczenie o zdolności prawnej to jakiś osobny dokument?


- Gdzie mam przesłać te oświadczenia? Jako odpowiedź na email który dostałam z ambasady czy jest do tego jakiś inny adres? Na stronie tego nie podali.


- W instrukcji jest napisane, że mam wypełnić DS-160. Natomiast w informacjach o badaniach lekarskich jest takie zdanie: "Należy przygotować numer sprawy imigracyjnej, kod kreskowy potwierdzający wypełnienie formularza DS-260". To błąd, tak?

Będę wdzięczna za pomoc. Jeżeli któreś z moich pytań zostało już wcześniej zadane to przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...