Jump to content

brick134

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Skoro już poruszono tutaj temat głosowania to zachęcam do zapoznania się z inną opcją która niestety nie jest pokazywana w mediach ponieważ jej przeciwnicy wiedzą że jest to jedyna partia która jest w stanie zapewnić nam wolność,zapraszam serdecznie na stronę https://konfederacja.net/ i na zapoznanie się z programem, naprawdę warto nawet jeśli nie planuje się głosować na konfederację to warto znać program innych ugrupować . Może jednak najwyższy czas dać szansę komuś innemu zamiast ciągle kręcić się wokół okrągłego stołu.
 2. Witam, Czy są tu osoby które pisały Sat Subject Math lvl 1 i 2 i są w stanie mi powiedzieć do którego testu opłaca się bardziej przygotowywać. Z góry dziękuję za odpowiedź
 3. Dzięki za pomoc. Z Polską maturą możesz studiować w Anglii,Niemczech,Holandii,Francji i Hiszpanii, nie jest też powiedziane że na każdym uniwersytecie na pewno są w tych krajach takie które Polskiej matury nie uznają. W stanach uznaje się tylko SAT lub ACT wszystkie inne egzaminy mogą być tylko jako dodatek który nie zmienia dużo.
 4. Cześć, Planuję studia w USA stąd moje zapytanie, czy transkrypt ocen podaje się z ostatniego roku,3 lat (Okres liceum) czy też wcześniejsze ? Dodam że interesującą mnie Uczelnią jest MIT. Z góry dzięki za odpowiedź :)
 5. W momencie popełnienia przestępstwa osoba była niepełnoletnia (Nieletnia) i wcześniej nie karana.
 6. Dzień dobry, Czy jeśli osoba starająca się o wizę F-1 która była karana (Mały występek, karą jest grzywna 3 lata przed staraniem się o wize) i dostała się na jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w USA może zostać odrzuca czy jednak szanse na odrzucenie są znikome ? Czytając na tej stronie https://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-typefandm.asp oraz http://www.ameriguide.pl/visas/non-immigrant-visas/student-visas/f1-students nie znalazłem żadnej informacji na temat tego że trzeba dostarczyć zaświadczenia o niekaralności. Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
 • Create New...