Jump to content

Spajderr

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje wszystkim jeszcze raz za odpowiedzi, również tym co mi odradzają. Chciałbym dodać, że Administrator ma dość nie typowe, prostackie zwroty do użytkowników co zniechęca mnie do dalszej rozmowy.
 2. Dziękuję wszystkim za porady. Z kosztami zdaje sobie sprawę jak i moi rodzice również wiedzą ile to kosztuje. Myślałem również o wyjedzie do Kanady może ktoś się wypowie jak tam wyglądaja studia?
 3. Byłem turycstycznie przez 10dni oraz u wujka. Wiec byłem 2 razy
 4. Podoba mi się życie w ich kraju. Jest to masakryczna różnica między Polską. Nastawienie ludzi jest zupełnie inne. I uważam że Ameryka jest kluczem do sukcesu dla młodej osoby. Ponadto chciałbym doskonalić język. Jestem osobą ambitna i chciałbym tam studiować
 5. Co do Angielskiego nie mam problemu, amerykański również nie jest mi obcy. Na codzień rozmawiam z ludźmi po angielsku
 6. Witam jestem uczniem 3 klasy liceum i musze planować co chce robić w przyszłości, od zawsze moim marzeniem był wyjazd na stale do USA. Chciałbym wyjechać tam na studia. Angielski umiem bardzo dobrze, mieszkałem 3 lata w Wielkiej Brytanii. Mój tata pracuje w niemieckiej firmie ma prawo jazdy c+e z 9 letnim doświadczeniem. Czy istnieje możliwość wyjazdu razem, cała rodzina? O jaką wizę należy się starać?
×
×
 • Create New...