Jump to content

Turysta xl

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zamość

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłem w Target i kupiłem telefon za $42 I karę SIM na miesiąc za $50 za 3 miesiące $ 150 . Czy mogłem kupić Taniej!??
 2. Megan Gdzie be San Francisco jest taka niebezpieczna Dzielnica!! To może być Ciekawe!! Albo Megan weź Mnie przenocuj !!
 3. A jak się idzie do "BestBuy albo Target " CO to jest Sklep z ??
 4. Dziękui mcpear Chcą jutro kupićO HONDA ELEMENT Ponoć na polskim Prawo Jazdy mogą jeździć do końca ważności Wizy którą mam do 19.05.2020r. Na Co muszę uważać i Smog!? Salvage title!? Co muszę zrobić Zarejestrować w Salding!??! Ubezpieczyć Samochód - jak się nazywa!? polećcie Firme ! stronę A najlepiej biuro w Salinas!! Siebie OC Przez telefon nic nie załatwię - nie znam Języka! Dziękuję z góry !
 5. Mc Przeczytałam Twój tekst dokładnie! Czyli rodzina ma to 3 auta i w Ubezpieczeniu ma zaznaczone że na jakiś Czas może Autem kierować Osób Obca! OK! A teraz ja sam One kupuję Auto jutro w Salinas! Jak je ubezpieczyć na 1 miesiąc i opcja 2 na 6 miesięcy !! Czy miesiąc mogę jeździć bez Ubezpieczenia Auta ? Siebie !? Z góry dzięki ☆☆
 6. Witaj Megan i wszyscy! Jestem w Moss Landing! Chcą kupić kartę do telefonu np. na miesiąc !!!! Gdzie i jak się nazywa! Proszę o info na SMS em +48503684300 Andrzej
 7. To na razie skomplikowane. Turystycznie ! Poleccie nocleg 20 na 21 listopada Wypływam na Pacyfik ale po miesiącu zamierzam wrócić!!
 8. Jak wygląda Ubezpieczenie samochodu! Na miesiąc? Ma 6 miesięcy? Podajcie jakieś namiar!?
 9. Witajcie ! Pierwszy raz przylatuję do US. Jeszcze nie mam noclegu! Zamierzam kupić albo wypożyczyć samochód! Jakby ktoś chciał mi w Tym pomóc!! Andrzej Starszy pan.
 10. Czyli Ubezpieczamy siebie a nie samochód !?
×
×
 • Create New...