Jump to content

patka12345

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałabym poruszyć temat wyborów prezydenckich, a bardziej polityki jednego z kandydatów , który jak narazie ma przewagę nad Trumpem ! Poniżej wklejam link do źródła. Co o tym myślicie? Emigracja będzie łatwiejsza? Zielona kartę będzie łatwiej otrzymać? Osoby które przesiedziały wizę turystyczna będą mogli starać się jeszcze raz o druga szanse bez odsiadki 10lat poza usa? Co wy o tym wszystkim myślicie? https://joebiden.com/immigration/
 2. Moja mama rozmawiała z adwokatem i innymi ludźmi którzy się tym zajmują ze to wyglada tak ze ja mogę przyjechać na turystycznej i w usa ona bierze tego adwokata i w nyc zmieniamy na studencka
 3. patka12345

  USA->KANADA

  Jak wyglada sytuacja gdy matka przebywa nielegalnie w usa a dziecko (lat 16) jest w polsce i razem chcą usadowić się na stałe w kanadzie? czy jest to możliwe?
 4. Kurde czyli jestem w trudnej sytuacji. Chce przeprowadzić się i zamieszkać z rodzicem który jest nielegalnie w usa. Czyli z góry skazana jestem na pozostanie tam dożywotnie
 5. wiec tak starałam się o wizę kilka lat temu i dostałam ja na 10lat, czyli jeszcze mam na kilka lat ważne i teraz muszę starać się o druga wizę - studencka?
 6. A co jeśli dziecko (lat 16) będzie się ubiegało o wizę studencka ? Czyli będzie chciało uczęszczać do szkoły średniej w usa? Nie ma żadnych szans?
 7. to ja dodam jeszcze to: - matka dziecka ma wizę na okres 10 lat, wjeżdżając do usa miała wbity przy okienku czas na max 6 miesięcy pobytu w celach turystycznych - ten czas upłynął już dawno - a co z ,,łączenie rodzin" ? wiem ze taka kategoria istnieje ale trzeba być albo obywatelem albo stałym rezydentem i tu moje pytanie: czy osoba będąca nielegalnie może nadal starać się odkręcić to i próbować o stały pobyt?
 8. Jak wyglada sytuacja gdy jedno z rodziców po rozwodzie przebywa na wizie turystycznej w Stanach Zjednoczonych, termin maksymalnego pobytu minął już dwa lata temu, natomiast sprawa wyglada tak ze w momencie kiedy dziecko zdecyduje się zamieszkać z tym rodzicem za granica to jak o to musi się ubiegać? Starać się o wizę imigracyjna przez jedna osobę (czyli te dziecko)? A rodzic nadal będzie na turystycznej? Jak wyglada cały proces ? Dziękuje za uwagę.
×
×
 • Create New...