Jump to content

Anaa

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli rozumiem dobrze , ze koncze trzy letnia szkole zawodowa w Polsce , potem po zawodowce pisze polska mature po liceum dla doroslych , potem lece do usa i zdaje w USA High School Equivalency Exam. po tym High School Equivalency Exam ide na 2-letni community college po , tzm community college ide 4-letnia uczelnie?
 2. a w polsce po od razu zawodowce isc do liceum dla doroslych i pisac polska mature czy sobie to odpuscic?
 3. Hej czy byly szanse studiowac w usa po zawodowce w polsce? Wiem , ze to glupie pytanie , ale chce to wiedziec. Sory , ze bez polskich znakow
 4. Dzień dobry piszę z pytaniem. Czy jest możliwość przeniesienie firmy z Norwegii lub irlandii do Usa? Mam pomysł żeby poleciec do irlandii lub norwegii I trochę tam pobyc I dorobic. Z irlandii lub Norwegii od razu poleciałabym do Usa. Pojawia się pytanie czy mogłabym przenieść firmę z irlandii lub Norwegii do Usa? Czy jest to w ogóle możliwe? Myślałam o otworzeniu sklepu. Dziękuje za odpowiedz.
 5. Właśnie chodziło mi o wymagania oraz o emigrację do usa na stałe.
 6. Hej mam pytanie. Jakie są wymagania żeby otworzyć w usa własny ośrodek leczenia uzależnień? Czy można skończyć polskie studia psychologiczne i polski 4 letni kurs na psychoterapeute leczenia uzależnień? Czy to nic nie da i nie wystarczy?
 7. Czy trzeba miec studia zeby dostac staly pobyt w usa i pracować. Oraz kupić dom?
 8. Wien , że taki tematemat już był ale chcę sprecyzować pytanie. Czy dostanę pracę u usa bez ukończenia studiów tylko z samą maturą? Chodzi mi pracę typu kelner czy praca na produkcij. Po prostu chodzi o pracę fizyczne a nie biurowe.
×
×
 • Create New...