Jump to content

Nihonto

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie zostałem, jednak chcę wziąć udział a ja muszę mieć wszystko zaplanowane i nie mogę nie mieć informacji odnośnie tak ważnej rzeczy. Dlatego pytam bo ta luka w informacji mnie niepokoi. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i poświęcony mi czas
 2. Witam mam pytanie odnoście formularzu DS 260, to jest ten wysyłany do Kentucky i muszę do wypełnić na papierze a następnie wysłać pocztą? Brakuje mi informacji odnośnie co robić po wylosowaniu mnie do zielonej karty. Gdy wpiszę mój CS to będę poinstruowany co dalej robić w tym o formularzy DS 260? To dla mnie bardzo ważne a nie mogę znaleźć konkretnych informacji.
 3. Witam, jeśli mam ustaloną rozmowę z konsulem na powiedzmy 30 września to dokumenty potrzebne do GC mam mieć zrobione przed tą rozmową? Chodzi mi o to, czy na tej rozmowie mam mieć już wszystko przygotowane czy jakieś dokumenty są robione dopiero przez skierowanie z ambasady? 1. Opłatę za rozpatrzenie wniosku płacę w kasie ambasady przed rozmową? 2. Odpisy aktów (małżeństwa, niekaralności, świadectwa, urodzenia) 3. Badania wykonywane u lekarzy, którzy mają zezwolenie na wykonywanie badań potrzebnych do wizy, je mogę wykonać wybierając takiego lekarza sam czy dostaje skierowanie po rozmowie? 4. Dokumenty finansowe, mogą być to wyciągi bankowe, wypłaty, stan konta, jednak czy muszą być one po angielsku? Po otrzymaniu informacji o wygranej składam wniosek DS260 i potem dostaje list z USA czy Maila z informacją o spotkaniu?
×
×
 • Create New...