Jump to content

dariomasta

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
  2. ilya_ i Jackie dziękuję bardzo za konkretne odpowiedzi. Do tej pory w Polsce robiłem właśnie tak jak pisze ilya, że szukałem uczniów na własną rękę dając ogłoszenia w internecie, a później to już dostawałem często zlecenia z polecenia, ale z tego co piszecie to pewnie tam to nie przejdzie, nie wiem nawet czy są jakieś strony z tego typu ogłoszeniami i jakie są stawki? Jeśli chodzi o to, to jestem otwarty na to, żeby podzielić się z firmą zatrudniającą pieniędzmi, w zamian za zlecenia. Tak, przyznaję, że nie znam dokładnie amerykańskiego systemu edukacji, nie przygotowywałem nigdy do egzaminu SAT, dziękuję za wskazówkę, żeby zwrócić na to uwagę. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi, naświetliliście mi mniej więcej jak to wygląda.
  3. To znaczy w Polsce mam tyle lekcji, że w zasadzie można powiedzieć, że z tego żyje. Ciekawi mnie jak ta sprawa wygląda w Kalifornii, bo z tego co wiem to tam poziom nauczania jest dość niski więc nie wiem czy byliby chętni. andyopole uważasz to za zły pomysł? Dlaczego? Nie porównuj tego do wywalania gnoju, bo sam pewnie nie błyszczysz bardziej.
  4. Witam, jestem matematykiem, zastanawiam się nad przeniesieniem się do Kalifornii. Chciałbym spytać jak tam wygląda rynek korepetycji z matematyki, czy on tam w ogóle jest? Czy jest tam zapotrzebowanie na lekcje prywatne z matematyki, czy uczniowie ich potrzebują? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat. Będę wdzięczny za informacje.
×
×
  • Create New...