Jump to content

Rafal92

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc :)!
  2. @agatenka Dziękuję za odpowiedź, mógłbym prosić o podesłanie swojego portfolia w wiadomości prywatnej lub tu w odpowiedzi? Oraz jakiejś informacji ile takich sesji jesteś w stanie zrealizować podczas sezonu? Ogólnie Chicago lub inne większe miasto ma być na początku na start, później razem z małżonką chcemy ruszyć na Hawaje lub w inne mniej zaludnione a ciepłe miejsce. Jeżeli chodzi o poziom to oceniłbym się ponad przeciętny, podrzucam kilka zdjęć.
  3. Akurat w PL zarabiałem jako fotograf ślubny, aktualnie prowadzę studio fotografii produktowej. Co do zarobków w PL to nie jest najgorzej, chociaż mogłoby być lepiej ;). Będę wdzięczny jak, ktoś z branży fotograficznej w USA zna i mógłby mi kilka rzeczy podpowiedzieć o rynku w USA.
  4. Dzień dobry, Chciałbym się zorientować jak żyje się fotografom produktowym/ślubnym w USA. Szczególnie interesują mnie Hawaje i Chicago, jednak informacjami o innych regionach też chętnie posłucham. Będę wdzięczny o informacjach typu zarobki, jak duża jest konkurencja i czy można wyżyć z tego.
×
×
  • Create New...