Jump to content

Marta8686

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehh, też czekam, jak na szpilkach... miałam w nvc zaakceptowane w sierpniu, to przede mną w kolejce pewnie wiele osób od marca czy kwietnia rok temu, kiedy ogłosili wstrzymanie wydawania wiz obyśmy się wszyscy w końcu szczęśliwie doczekali!
 2. Hej, ja też dzis dostalam takiego samego maila z NVC informujcie, gdy sie cos zmieni u Was, bo jestem ciekawa powodzenia!
 3. Ok, to nie jest dobra wiadomość, ale przynajmniej coś więcej wiem.... Dzięki za odpowiedź
 4. Serio? a mogę prosić o link do strony gdzie jest taka informacja?
 5. Witajcie! Mam pytanie odnośnie zielonej karty dla małżonka stałego rezydenta. W sierpniu dostałam z NVC maila, że mają kompletne dokumenty, opłaty i będą się starali umówić spotkanie w Ambasadzie tak szybko, jak to możliwe. Wiadomo koronawirus i proklamacje Trumpa wstrzymały te spotkania dla rodzin rezydentów. Ale czy się nie mylę, że proklamacja obowiązywała do końca roku? Co teraz się będzie działo? Czy trzeba czekać na zmianę władzy w USA, by się coś dowiedzieć? Na stronie Ambasady nie ma informacji jakoby coś odmrażali. To czekanie jest to dosyć frustrujące Może ktoś na fo
 6. Donald do tego dążył, tylko czekał na dobry pretekst i taki się nadazył na nasze nieszczęście... To tylko dobrze pokazuje, że "nieobywatele" czyli zielonokartowcy się dla nich mało liczą, choć pracują i podatki płacą jak reszta. Załamać się idzie, tak mi pięknie szło. W marcu dosłałam akceptację z USCS, potem poszło do NVC raz dwa i teraz to... a czas leci, a ja już 3 rok w PL czekam, a mąż tam. Teraz to nie wiadomo czy leciec chocby na 2-3 tygodnie na wizie turystycznej, żeby bana nie dostac, bo wszystko wtedy na marne Powodzenia tak czy inaczej!
 7. Tak mi się właśnie wydawało... co za porażka dzięki za odpowiedź
 8. Dzień dobry, czy ktoś z forumowiczów jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy procedura wydania mojej wizy imigracyjnej (żona stałego rezydenta USA) została również dziś wstrzymana tą proklamacją prezydenta Trumpa, jesli miałam już złozone wszystkie formalności, opłaty w NVC i właściwie czekałam na ustalenie terminu rozmowy w ambasadzie?
×
×
 • Create New...