Jump to content

Fraggg

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat mam lot 12 sierpnia z Chicago do Warszawy, co za pech...
 2. Dokładnie, loty są anulowane do 11 sierpnia ponieważ wczoraj (28 lipca) weszło rozporządzenie na 2 tygodnie (czyli do 11 sierpnia), które zakazuje lotów w niektóre kraje. I wychodzi na to, że z USA do Polski nie można bezpośrednio latać... 11 sierpnia dowiemy się co dalej, jeśli znowu będzie to samo, to znowu będą zablokowane następne 2 tygodnie (do 25 sierpnia) i tak to może trwać w nieskończoność, masakra...
 3. Tak, co 2 tygodnie jakaś tam rada wypuszcza rozporządzenia gdzie można latać z Polski i do Polski. Teraz np. z krajów Europejskich jest zakaz do Szwecji i Portugali, ale już z przesiadkami można się tam dostać bez problemu. I właśnie nie wiem jak to jest z USA. Tak tak, ludzie muszą być to wiadomo, ja poprostu się zastanawiam czy jakby już ta grupa ludzi się uzbierała co byłoby dla LOTu opłacalne, to czy te rozporządzenia co wprowadzają mogłyby w jakiś sposób zablokować lot. No ale nic, zobaczy się co z tego wyjdzie.
 4. Ok dzięki. Myślałem, że rozporządzenia mają wpływ bo jeszcze wczoraj można było kupić bilety z Chicago do Polski praktycznie na każdy dzień, a dziś nagle po rozporządzeniu akurat na 2 tygodnie (tyle co to rozporządzenie obejmuje) nie można nic kupić.
 5. Dobrze wiedzieć, dzięki za info . Ale mimo wszystko i tak muszę wrócić .
 6. Witam, może jest ktoś w stanie podpowiedzieć co mam robić. Mam zakupiony bilet na 11 sierpnia z Chicago do Warszawy w LOT (LO 4) .Co 2 tygodnie publikowana jest lista krajów do których nie można latać - cały czas USA są zamkniętę (w obie strony). Mimo to, LOT sprzedaje normalnie bilety, dlatego kupiłem na 11 sierpnia. I właśnie 11 sierpnia będzie wchodziło nowe rozporządzenie i domyślam się że USA znowu nie będzie uwzględnione. W takim wypadku mój lot jest anulowany? Wiecie może jak wówczas można się dostać do Polski? Niedługo kończy mi się wiza i muszę wyjechać. Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...