Szukają Polaków, bo ludzie chcą Polaków, bo pracują lepiej niż inne nacje. Tak samo szukają Czechów np. Pracowałem z żoną w serwisie, zarówno dla kogoś jak i na swoich domach. Praca nie jest lekka ale pieniądze są dobre. Standardowo agencje biorą 40% prowizji. Średnio na parę w ciągu tygodnia można zarobić około $2k przy pracy ok. 8-9 h dziennie 5 dni w tygodniu. Ale stawki są różne, bo domy są różnie wycenione. Zależy od agencji. Mówię ofc o Orange County. Stawki godzinowe dla pary przed podjęciem prowizji to $70-100/h. Mieszkanie, auto, wyżywienie, sprzęt, chemia w swoim zakresie. Czasem agencje dają chemię, ale to raczej rzadkość.
Nie ma się o co bać. Jak ogarniają życie chociaż trochę to sobie poradzą.
A jeszcze wracając do pytania czemu tak szukają ludzi, to prosto można wykalkulowac ile biznes zarabia z jednej pary, to się po prostu opłaca. Ale nie myślmy o tym jak wyzysku. To zdrowy układ. Oni dają Ci adresy, domy i obsługę klienta, Ty sprzątasz. Nie martwisz się o marketing, kontakt z klientem, wyceny etc. Widget span