Jump to content

sylwia-1903@o2.pl

Użytkownik
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sylwia-1903@o2.pl's Achievements

0

Reputation

 1. Witam. Prosze o informacje czy komus udalo sie dotrzec do usa przez inne państwo z pobytem 14dniowym na w Turcji poza strefą Szengen na wizie b2 turystycznej. Potrzebuje dostać się do USA a posiadam tylko wizę turystyczną. Z gory dziekuje.
 2. Witam. Prosze o informacje czy komus udalo sie dotrzec do usa przez inne państwo z pobytem 14dniowym poza strefą Szengen na wizie b2 turystycznej. Z gory dziekuje.
 3. Więc w moim przypadku mając wizę turystyczną muszę lecieć ba 14 dni do innego państwa poza strefą schenegen a następnie z stamtąd do usa? Wpuszcza mnie bez problemu mimo że jestem turystą z polski? Ps dzięki za odp
 4. Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje o tym, kiedy USA wpuszcza turystow z Polski? Mam wizę turystyczną ale w sprawie pilnej muszę lecieć do USA (nie turystycznie). Czy może słyszeliście coś, kiedy Trump otworzy granice?
 5. Mam wizę turystyczną B2. Jak myślicie kiedy usa ponownie otworzą granice dla turystów? Czekam w nadziei tyle miesięcy i nadal nic. Żaden informacji. Nic. Muszę lecieć do USA pilnie więc codziennie śledzę nowe wiadomosci i nic. Czy słyszeliście może jakieś nowe informacje?
×
×
 • Create New...