Jump to content

jullav

Użytkownik
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jullav last won the day on September 10

jullav had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jullav's Achievements

20

Reputation

 1. Jeszcze nie słyszałam żeby w Warszawie pytali o pieniądze na interview. Ale na wszelki wypadek wzięłam wyciąg z konta. Z tego co rozmawiałam z ludźmi średnio maja 5k na osobę i to jest Ok. Chociaż tez zależy od stanu, jeżeli się jedzie do tych droższych to lepiej mieć więcej. Aczkolwiek do ambasady myśle ze wystarczy o ile w ogóle zapytają.
 2. Ja dostałam na mail info ze paszport już jest do odbioru, i tez później SMS
 3. Czy ktoś odbierał paszport i pakiet dokumentów w Warszawie wg rejestracji na ustraveldocs? Ile czasu od wywiadu i w jaki sposób dostaliście informacje ze można odebrać?
 4. Wszystko przeszło spokojnie, byłam w sumie prawie pierwsza (miałam na 8:30). Cały proces mi zajął 1.5 godziny. Najpierw czekałam w kolejce przy wejściu (kolejka jedna dla imigracyjnych i nieimigracyjnych), tam trzeba było tylko pokazać paszport, już wszystko wiedzieli gdzie i po co idę, później w okienku 13 złożyłam dokumenty takie jak akt urodzenia, police certificates oraz dyplom ze szkoły. Wzięli również mój stary paszport z wiza B1/B2 w celu jej skasowania później przez konsula, zadawali standardowe pytania (czy byłam karana, czy miałam dzieci, ile razy i ile czasu bylam w USA). Później dali papierek z którym trzeba było poznać piętro wyżej i zapłacić 330$, płaciłam karta mBanku w dolarach (visa, podobno z MasterCard jest problem), można również gotówka, ale słyszałam ze jak banknot im się nie podoba to proszą inny (wiec warto wziąć o wiele więcej niż trzeba). Dalej znowu w okienko 13, odciski palców i dalej czekanie w sali na wywiad z konsulem. Miałam bardzo przyjemna młoda panią konsul, zadawała mi pytania o studiach, kierunku, gdzie pracuje, co robię w pracy, czy zamierzam tam samo pracować w stanach (firma międzynarodowa), gdzie jadę i do kogo, ile razy bylam w stanach. Po czym dała mi papierek z informacjami i odbiorze paszportu i regułach wjazdu. Zapytałam sama czy to znaczy ze approved, ona się uśmiechnęła i powiedziała ze tak. Dzisiaj weszłam na CEAC i miałam Administrative Prosessing, ale po kilku godzinach status się zmienił na Issued, podobno zawsze tak jest w momencie kiedy akurat wklejają wizę.
 5. Tylko ze na Twoje miejsce wielu ludzi by chciało trafić. Niektórzy czekali na ta możliwość całe życie.
 6. Nawet jeżeli dv22 - wysyłaj skany bez proszenia o nie jak najszybciej i czekaj swojego interview. Sprawdzało się we wszyskich loteriach, a w naszych czasach nigdy nie wiesz do którego numeru dojdą
 7. Bialorusini maja interview wyłącznie w Warszawie i wygrało ich Ok 2600, przy Ok 400 Polaków. Wiec naturalnie ich jest więcej. Już nie mówiąc o tym ze jakby tak nie było to wszyscy Polacy by przeszli
 8. https://t.me/DV2021_Global_EN Tutaj publikują, zazwyczaj użytkownik Fransisco
 9. Wydaje się ze Ambasada zmieniła podejście - bo wczoraj wysłali bardzo dużo i ba każdy dzień a nie tylko na czwartki
×
×
 • Create New...