Jump to content

jullav

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziej dobry, Co pisaliście w formularzu do KRK w punkcie 11: wskazanie postępowania w związku z którym zachodzi potrzeba uzyskania informacji o osobie? Czy wpisywaliście również numer paszportu na formularzu? Z góry dziękuje!
 2. Witam, Dostałam zaświadczenie z KRK o niekaralności, które przedstawia sobą mój pierwotny wniosek do KRK z pieczątka „nie figuruje”. Wniosek wypełniłam zgodnie z wytycznymi na stronie ambasady. W uzasadnieniu napisałam „w celu ubiegania się o wizę imigracyjna do USA” Czy Wy mieliście tak samo? Czy to wystarczy dla KCC?
 3. Dzień dobry, Niestety już po wysłaniu DS260 i otrzymaniu prośby o skany zaczęłam wątpić co do pytań o wykształcenie. Byłabym wdzięczna jakby ktoś mógł pomoc i doradzić czy powinnam prosić o rozblokowanie ankiety. Mam dyplomy studiów licencjackich oraz magisterskich, po skończeniu magisterki już pracuje 5 lat. W tym roku zaczęłam kolejne licencjackie niestacjonarne internetowe. W DS260 w current occupation wpisałam obecna prace oraz jako drugie ze jestem studentem na tej nowej uczelni. Natomiast w pytaniach o wykształcenie wpisałam magisterskie, te pierwsze licencjackie oraz high school, nie w
 4. Ja się zdecydowałam nie uczestniczyć. Przejrzałam wczorajsze Q&A adwokatów (na ich stronie FB) oraz przeczytałam opis pozwu. W deklaracji jest cześć gdzie musisz opisać co już zrobiłeś żeby dostać wizę/GC, jak Cię dotyczy ban i kto na tym straci. W moim przypadku z CN 10k nie mam o czym pisać w sumie, obecnie czekam za mail od KCC z prośbą o skany. Tak że na razie się powstrzymuję.
 5. Mam dokładnie takie same obawy i przemyślenia. Z różnica w tym że mnie się wydaje że jeżeli Trump wygra to przedłużenie będzie, a jeżeli Biden to nie szybko to cofnie. W informacji o pozwie jest rozwniez informacja, że jeżeli nie uda się żeby wygrana dotyczyła wszystkich tak jak pierwotnie było w przypadku dv2020 to będzie dotyczyć tylko plaintiffs, których liczba na dany moment już jest ponad 100 osób.
 6. Rozważam, chociaż mam CN 10***. Natomiast w przypadku kolejnego wydłużenia banu jest ryzyko nie trafienia na interview. Deadline jest do środy na uczestnictwo w pozwie. Jutro planuję podjąć ostateczną decyzje.
 7. Miałam zabowiaznie do powrotu z Polski wraz z zakazem wjazdu na 6 miesięcy, który później został cofnięty. Opisałam dokładnie tak jak miałam na obu decyzjach. Nie korzystałam w końcu z żadnych usług.
 8. Witam, Czy ktoś może korzystał z usług adwokata / prawnika w zakresie wypełnienia ankiety DS-260 i mógłby polecić? Potrzebuję konsultacji na temat jednego pytania w ankiecie. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...