Jump to content

kajtek dv2021

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kajtek dv2021's Achievements

0

Reputation

 1. witam, jak wygląda sytuacja ze sczepieniami w przypadku leczonej boreliozy? ,,,,,czy w ogóle jest możliwość nie przyjęcia szczepionek i otrzymani wizy imigracyjnej?
 2. witam, jak wygląda sytuacja ze sczepieniami w przypadku leczonej boreliozy? ,,,,,czy w ogóle jest możliwość nie przyjęcia szczepionek i otrzymani wizy imigracyjnej?
 3. Witam, mam pytanie. Czy elektroniczny akt małżeństwa i urodzenia jest akceptowalny? Na temat zaświadczenia o niekaralności jest napisane że nie może być wersja elektroniczna, stąd moje pytanie. Pozdrawiam
 4. 10k to nisko,,,,wydaje mi się, że nawet jeśli przedłużyliby ban, a sprawę udało się wygrać to interview byłyby robione ,,,tak jak to było robione we wrześniu,,, przy moim numerze obawiam się że nawet jeśli sprawę wygrają to, czy np. nie będzie cut off prz 30k,,,,osobiscie wydaje mi się, że banu nie przedłużą, nawet jak Trump wygra (tak mi się wydaje, albo to tylko moje nadzieje ),,,mam wrażenie, że adwokaci tak specjalnie straszą Trumpem żeby brać udzial w pozwach,,,zastanawia mnie też dlaczedo dedline jest 14, gdzie 15 wychodzi niby nowy biuletyn,,,czy to ma jakiś związek czy tylko taka data,,,
 5. Witam wszystkich, jako wylosowany w dv2021 (300XX) chciałem się zapytać czy ktoś z Was bierze udział (rozważa, planuje?) w pozwie Charlesa Kucka i spółki? Ogólnie co o tym myślicie? Opłata 1000usd z góry, sprawa dla wszystkich dv2021+reszta wiz imigracyjnych (jeśli dobrze rozumiem).
×
×
 • Create New...