Jump to content

piotr67

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Panowie , dzięki za rzeczowe przedstawienie tematu .
 2. No to teraz trochę zwariowałem. Może dla na wszelki wypadek podam syna we wniosku ? Sam nie wiem oni są tacy restrykcyjni co do tych przepisów, że czasem byle błąd i wniosek unieważniony ....hmmm ??
 3. Dziękuję. rozumiem. Domyślam sie że dla rodzeństwa taka procedura trwa o wiele dłużej. Pewnie lepiej wysyłać losy na loterię DV ? Własnie tu mam takie dodatkowe pytanie odnośnie wniosków na loterię a mianowicie czy uwzględniać we wniosku syna tym obywatelstwem czy też nie? Czy jeśli uwzględnie go we wniosku to mmój wniosek nie będzie ważny lub odrzucony w przypadku wygranej?
 4. Ile lat w przybliżeniu może trwac taka procedura ?
 5. Witam wszystkich, moje pytanie dotyczy ewentualnej możliwości uzyskania wizy emigracyjnej poprzez sponsorowanie przez najbliższego członka rodziny w moim przypadku przez syna, który posiada paszport amerykański ( urodzony w USA) lecz mieszka ze mną w Polsce . Pytanie moje brzmi w jakim wieku musiałby wyleciec do US i jak długo tam przebywać aby mógł rozpocząć taki proces sprowadzenia najbliższej rodziny? Domyślam sie że byłaby to droga zapewne sponsorowania rodziny , więc musiałby udekumentować swoje dochody itd itd . Generalnie musi miec ukończone 21 czy 18 lat ? Pozdrawiam i prz
×
×
 • Create New...