Jump to content

apiechowiak

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój mąż jak dzwonił to został poinformowany, że w Warszawie ustalają terminy tylko raz w miesiącu, i faktycznie, tak jak ostatnio pisałam to wszystkie możliwe terminy na czerwiec zniknęly jednego dnia. I te terminy tez dotyczą osób czekających na F1 i F2. Właśnie jak pisałam Fcos tam to to miałam na myśli na K1 i K2 np nie ma terminów w ogóle.
 2. Loguję się na stronę https://cgifederal.secure.force.com/scheduleappointment . Jeszcze lata temu jak aplikowaam o wizę J1 i później B2 tam zawsze sprawdzałam dostępne terminy. A teraz mogę wybrać tylko spośród kilku grup (m.in CR1, CR2, Fcoś tam... ) i wtedy pokazują ci się dostępne terminy.
 3. Cześć! Chciałam Wam tylko dać znać, że dzisiaj zniknęły prawie wszystkie wolne terminy na czerwiec co oznacza, że zostały już umówione spotkania. Mam nadzieję, że nadeszła wasza kolej! Ja niestety czekam na kolejny miesiąc ..
 4. Mój mąż dodzwonił się wczoraj do NVC (po ponad godzinnym oczekiwaniu na połączenie...) popytał trochę i dostał informację, że NVC będzie umawiać kolejne rozmowy w pierwszym tygodniu maja. Ja sprawdzam co jakiś czas ile jest miejsc na czerwiec na interviews imigracyjne - na ten moment jest 30 wolnych spotów (i w czerwcu umawiają tylko na piątki, w maju były też terminy na poniedziałki i wtorki)
 5. Cześć! Codziennie sprawdzam stronę ambasady i czy zmniejsza się ilość dostępnych terminów na spotkania i wczoraj musiało być umówionych ok 20 osób bo terminy do połowy maja są już niedostępne.
 6. Ja sprawdziłam dostępne spotkania w ambasadzie (jakimś cudem mogłam to zrobić przez stronę, której kiedyś używałam do umówienia spotkania na wizę b2), i przy umawianiu się na spotkanie CR1 (takie miałam dostępne) najbliższy termin jest już w ten wtorek i środę. I jest bardzo dużo wolnych miejsc więc sama już nie wiem... Oczywiście nie mogę się sama umówić bo moja sprawa jest nadal w NVC ale przynajmniej daje to mi nadzieję, że jak tylko pzapiery opuszczą pójdzie z górki
 7. Cześć! Chciałam się tylk odowiedzieć czy macie jakieś wieści? Od jakiegoś czasu obserwuję ten post, a dzsiaj właśnie dostałam maila, że jestem documentarly qualified. No i teraz nic tylko czekać, aż sprawa zostanie wysłana do ambasady...
×
×
 • Create New...