Jump to content

adriana21

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Numer 89xx - wlasnie dostałam email ze moj case is ready to be scheduled for an interview
 2. Czy jeśli mieszkam teraz w Anglii a ambasadę we wniosku ds260 wpisałam w Warszawie, to byłoby koszystniej zmienić miejsce spotkania w sprawie wizy na Londyn? Myślę teraz o banie na strefę Schengen. Oraz czy jest w ogóle opcja takowej zmiany?
 3. Kolejne pytanie: Czy odmowa zmiany statusu równą się temu samemu co visa refusal? Opuściłam USA zanim dostałam odpowiedz co do zmiany statusu, dostałam list mówiący ze powodem odmowy było niedoslanie dokumentów na czas. Czy w takim wypadku na pytanie Have you ever been refused a U.S. Visa, been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry? powinnam odpowiedzieć "yes"?
 4. Czy w takim razie moze byc jakis problem z moimi dokumentami? Czy sa tu jakies inne osoby ktore rowniez dostaly juz email zwrotny po wyslaniu dokumentow?
 5. Czy po wyslaniu wszystkich dokumentow dostales juz jakiegos emaila od KCC? Mam numer 89xx, dokumenty wyslane w pazdzierniku i od tamtego momentu zero odzewu.
 6. Czy beda na to krzywo patrzec ze za pierwszym razem nie napisalam “prawdy”?
 7. Hej! Mam trochę nietypowe pytanie. Jakiś czas temu wypełniłam i wysłałam wniosek DS-260, i w pytaniu o to czy kiedykolwiek miałeś inne imię/nazwisko odpowiedziałam na NIE. Wszystkie dokumenty również wysłałam, a teraz przeglądając mój akt urodzenia zauważyłam z tylu adnotacje ze kilkanaście lat temu gdy moja mama wychodziła za mąż za mojego ojczyma zostało zmienione mi nazwisko na jego. Byłam wtedy mała. Po ich rozwodzie zostało mi zwrócone nazwisko mamy które mam do tej pory. Teraz pytanie czy oni mogą dopatrzyć się takich szczegółów? Szczerze mówiąc to po prostu nawet nie pomyślał
×
×
 • Create New...