Jump to content

szpalcia2007

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Tak siostra była obywatelka, dziecko otrzymało rentę po matce ale chodzi mi o to czy dziadkom którzy maja 63 lata i opiekują sie nieletnim dzieckiem należa sie jakieś swiadczenia za opiekę nad dzieckiem? Nadmieniam że przed śmiercią siostra mieszkała z rodzicami.nie bardzo rozumiem te survivor benefits. może ktoś jaśniej to opisać? proszę bardzo:)
  2. Dziekuję mcppear za informacje.Poszukam wiecej w tym temacie bo nie znane mi realia USA i cięzko mi im cos podpowiedzieć:)a sytuacje wesoła niestety nie jest:)Moze ktos podesłac jakies linki nt.?
  3. sa w trakcie zalatwiania tego dokumentu, juz dokumenty sa w sadzie, Czy jest jakas instytucja ktora pomaga w takich sprawach? Siostra zmarła dwa miesiące temu Zostawiła na świecie 10 latka, który teraz mieszka z dziadkami słabo mówiącymi po angielsku. Czy jeak już będa mieć zgode by byc opeiekunem prawnym należa sie im jakieś pieniązkI?
  4. witam, Czy dziadkom należa sie jakieś pieniązki jeśli po śmierci córki zaopiekują sie wnukiem? Zaznaczam że nie ma ojca dziecka i nie jest znany. Prosze o pomoc.
×
×
  • Create New...