Jump to content

GrzekuK

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Tak ale jeżeli dobrze rozumiem to, żeby wykupić ubezpieczenie trzeba posiadać adres pytanie czy na papierze czy tylko wystarczy podać ubezpieczycielowi? Bo jeśli polisę kupuję przez internet czy telefon to logika podpowiada, że nie musze mieć adresu na papierze.
  2. Hmm czyli z tego co się dowiaduję to najłatwiej będzie mi przerzucić własne auto z pl tutaj koszty nie bardzo mają znaczenie ważniejsze dla mnie jest, żeby od razu mieć auto ponieważ otwieram własny interes na zadupiu. Tylko wykupie jakieś ubezpieczenie typu travel assistance a jak dostane wszystkie papiery to przerejestruje go na SD a w między czasie zrobie US prawko. Czy tu też będzie jakiś haczyk tupu kłoda pod nogi xD? Dziękuję ponowie za tak konkretne odpowiedzi.
  3. Myśle, że to godne przemyślenia. Dziękuję za odpowiedź.
  4. Witam, po przylocie do Chicago muszę zakupić auto aby pojechać do S.Dacota gdzie osiedlam się na dłużej. Pytanie brzmi jak ogarnąć sprawy rejestracyjne? Czy jest coś takiego jak tablice czasowe na dojazd do celu a potem rejestracja właściwa w stanie w którym będę mieszkał? Auto będzie używane. Z góry dziękuję za odp.
×
×
  • Create New...