Jump to content

mmas

Użytkownik
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Wyjaśniło się - musiałem wpisać bez końcowych cyfr 01 DOS Case ID
  2. Sama rozmowa z Panią konsul trwała 3-5 minut i była bardzo miła, poprowadzona w moim przypadku po angielsku. Pytania nie były podchwytliwe i nie rozmawialiśmy też o kwestiach finansowych, ale mieliśmy przygotowany wyciąg z konta oszczędnościowego. Widziałem, że Brit Simon na swojej stronie ma dużo przykładów rozmów, w moim odczuciu były dosyć reprezentatywne. Ogólnie nie ma sensu się stresować rozmową. Ja wszędzie podawałem adres taki jak wpisałem we wniosku ds-260. Mam pytanie do osób, które już są po rozmowie i dostali już paszporty z wizą. Czy udało Wam się zapłacić 220$ o
  3. Pisałem wcześniej, że miałem zaproszenie na rozmowę na maj (numer <500). Jestem już po rozmowie i dostałem już nawet paszport z wizą :). Kiedy będziecie szli na rozmowę, upewnijcie się koniecznie, że w zaświadczeniu o niekaralności zaznaczyliście wszystkie rejestry - u mnie był tylko jeden i musiałem później dosyłać nowe zaświadczenie ze wszystkich rejestrów. Na szczęście nie spowodowało to żadnych problemów, ale lepiej nie ryzykować.
  4. Mam niski numer wylosowany (<500) i przed chwilą dostałem powiadomienie o zmianie statusu, nic jednak na moim koncie się nie zmieniło. Czy na koncie, gdzie była informacja o wylosowaniu powinna pojawić się informacja o terminie rozmowy w ambasadzie?
×
×
  • Create New...