Jump to content

Siema27

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mogę, kase mam w banku pnc a przelew mogę zrobić będąc jedynie w oddziale pnc a ja jestem w Polsce.
 2. Wystarczy? Więc teraz proszę użyczcie mi swojego numeru.
 3. Po pierwsze. Próbowałem odzyskać kartę i dzwoniłem ale technik nie przyjedzie, bankier nie ma klucza do bankomatu a po za tym karty są od razu niszczone w bankomacie. Po drugie paypal. Udało mi się przesłać jedną próbną złotówkę a później zablokowali mi konto bo posiadanie dwóch kont jest wbrew regulaminowi i póki co nie odblokowali jeszcze. Po trzecie bank pnc nic nie zrobi, nie mają nic do zaoferowania. Już im pisałem o moich problemach. Dodaję zdjęcie. Teraz już wiecie że nie kłamie. Ps wypłaty były z konta polskiego ale to reszta gotówki która by nie starczyła na opłatę za wynajem.
 4. Nie mogę wziąć chwilówki dla bezrobotnych bo nie mam dowodu osobistego tylko paszport. Plzzzz
 5. Po co wklejać takie bzdury. Hacker czy jakiś typ może znaleźć numer telefonu gdzie kolwiek na internecie i zdobyć resztę informacji używając whitepages etc i zhakować Ci konto itp itd. Robią to i bez tego każdego dnia. Proszę was, macie już chyba dowód.
 6. Czy tak trudno wam użyczyć mi tego numeru? Co z nim zrobię? Wezmę pożyczkę na milion na waszą odpowiedzialność, no bez przesady.
 7. Mogę. Ale karta dojdzie do Polski za cztery tygodnie. Tylko ja już tu mieszkania miał nie będę i nawet nie dostanę się do skrzynki.
 8. Bez spamu proszę. Sytuację mam poważną. Muszę zapłacić za mieszkanie a nie mam kasy prócz karty kredytowej. Właścicielka powiedziała że tylko przelew na konto bankowe. Atm zjadl kartę debetową ale jest zapisana na online banking i mogę ją dodać potrzebuje tylko numeru US. Później jak dodam to mogę przesłać kasę przez Gpay współlokatorowi i da mi gotówkę na przelew. Czas mam do ostatniego dnia tego miesiąca i na ulice. Plzzzz : mojemail2793@gmail.com
 9. Wyślij mi Jackie swój numer na ten email: mojemail2793@gmail.com
 10. No skoro tu pisze to znaczy że nie mam. Jackie użyć mi swojego jeśli nie używasz banku pnc to daj. Nic Ci się nie stanie przez to, proszę. To całkowicie bezpieczne. Użyje tylko do weryfikacji.
 11. Moj email to: mojemail2793@gmail.com proszę o kontakt.
 12. Witam. Pojechałem do Polski i ATM zjadł mi kartę debetową. Nowa przyjdzie mi dopiero za dwa tygodnie muszę do tego czasu mieć gotówkę. Chciałbym dodać kartę debetową którą mam zapisaną na PNC banking ale potrzebuje telefonu US żeby potwierdzić, więc potrzebuję żeby mi ktoś użyczył swojego numeru telefonu US bo ja już telefonu US nie mam. Dodam Twój telefon do mojego online banking i później potwierdzić trzeba numer więc wyślą kod który będę potrzebował żeby mi go przesłać. Później dodam kartę do Gpay i znów wyślą kod który też potrzebuje żebyś mi ktoś wysłał. Jak już to zrobię to mogę wysłać p
×
×
 • Create New...