Jump to content

AS13

Użytkownik
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AS13's Achievements

2

Reputation

 1. Chciałbym się upewnić, jak ja wypełniłem ds-260, a pozostali członkowie rodziny nie lecą to nie wypełniam ich ds-260 i na stronie ceac i mój wniosek jest complete a pozostałych widnieje start now. I tak ma być? A informację odnośnie wysyłki skanów dokumentów, sprawdzam na stronie ceac, czy przysyłają maila?
 2. Czy po wysłaniu ds-260 poza potwierdzeniem na maila, że otrzymali formularz, dostaję jakieś potwierdzenie? Czy już tylko czekam na rozmowę? Czy dokumenty, które są wymagane na rozmowę już zbierać, czy jeszcze poczekać? CN 18xxx
 3. Bardzo dziękuję za pomoc w wypełnianiu wniosku, szczególnie dziękuję @Xarthisius
 4. A czy należy dołączyć zdjęcie cyfrowe do formularza, czy zdjęcia muszą być do rozmowy w konsulacie?
 5. Jak podpisuję ds-260 pokazuje błąd w case number, czy należy go jakoś inaczej wpisywać?
 6. - Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor? Czy tu należy odpowiedzieć nie?? - Have you committed, ordered, incited, assisted, or otherwise participated in extrajudicial killings, political killings, or other acts of violence? Czy w tym punkcie jeśli miałem wyrok w zawieszeniu za udział w pobiciu należy wpisać tak i opisać sytuację?
 7. Czy w punkcie dotyczącym wykształcenia: Degree, Diploma or Certificate Received- podaję stopień studiów? A w Course of Study- podaję specjalizację?
 8. A jest drugi podpunkt, gdzie trzeba zaznaczyć, czy w przyszłości dołącza do głównego składającego. To czy zaznaczę tak, to muszą wypełnić formularz ds-260? A jak zaznaczę nie to znaczy, że nigdy nie będą mogli starać się o zieloną kartę?
 9. Mam pytanie, czy jeżeli żona i dzieci nie chcą wyjeżdżać to zaznaczam, że nie jadą, a czy muszę ich formularze wypełnić pomimo tego?
 10. Mailing Address Is your Mailing Address the same as your Present Address? Czy tu wpisuję swój aktualny adres zamieszkania?? Permanent Address Please provide the following information on where you intend to live after arrival in the United States. A tu wpisuję adres gdzie teoretycznie zamieszkam po przylocie?
 11. Miał ktoś może taki komunikat podczas wypełniania ds-260: Your request cannot be processed at this time.?
 12. Czy zielona karta jest wysyłana za jakimś potwierdzeniem odbioru, czy normalnie wrzucają do skrzynki?
 13. Czyli jak np. żona jednak nie będzie chciała jechać do USA, to w ds-260 nie wypełnia się jej wniosku i procesują tylko mnie? Czy muszę to wyjaśniać dlaczego nie chce?
×
×
 • Create New...