Jump to content

edytka2k

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by edytka2k

 1. Pewnie już nieaktualne, ale ja na początku września lecę przez Cancun (14 dni) do NY na lotnisko JFK.
 2. Nie straszcie mnie ludzie jakimiś nowymi dziwnymi wymogami. Z tego co wiem (a planuję rozpoczęcie podróży do USA na początku września), to "wystarczy" pobyć pełne 14 dni poza strefą schengen, żeby móc wleciec później do USA (na ESTA). Na ten moment planuję przelot do Cancun, a stamtąd po 14 pełnych dniach, do Nowego Yorku. Ciężka to podróż będzie ale jakoś przetrwam ją
 3. W razie czego, jeszcze jedna rodaczka będzie w Cancun Planuję w pierwszym tygodniu września wystartować z Polski do Meksyku (Cancun), a stamtąd, po tych nieszczęsnych 14 pełnych dobach, do Nowego Yorku.
 4. Sources Say US Will Not Reopen for EU Travellers Due to Delta Variant Concerns - SchengenVisaInfo.com z uwagi na ww. informację ponawiam swoje pytanie o jakieś konkretne informacje dot. przelotu z Polski do Nowego Jorku przez Dominikanę bądź Meksyk. Czy ktoś poleci jakiś względnie tani nocleg i przelot?
 5. Planuję pod koniec sierpnia, ewentualnie na początku września, lecieć do USA (konkretnie NY) przez albo Meksyk albo Dominikanę (przeczekać tam te wymagane 14 dni). Czy ktoś planuje, bądź może w ostatnim czasie przebył taką drogę? Może ktoś zna jakieś godne polecenia, nie za drogie, miejsca, gdzie można by się zatrzymać na te 14 dni, i może ktoś podzieliłby się wiedzą, jakie połączenia lotnicze najlepiej wykorzystać? Z góry dziękuję za każdą informację.
×
×
 • Create New...