Cześć wszystkim,
Moze ktoś z Was będzie się orientował jak to wygląda z perspektywy prawnej.
Jestem w trakcie procesu wizowego małżeńskiego, ale jak wiadomo proces ten trwa bardzo długo. Tęskni mi się do męża, więc zastanawiałam się, czy jeśli przeszłabym na B2B u mojego obecnego pracodawcy, to czy mogłabym bez problemów pracować z USA. Oczywiście wiem, że mając wizę turystyczną, musiałabym co 3 miesiące opuszczać USA, ale lepsze to niż 2 lata rozłąki z mężem.
Dziekuje!
Ola