Skocz do zawartości

Surikou

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Surikou's Achievements

0

Reputacja

  1. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź pozdrawiam!
  2. Dzięki za tak szybką odpowiedź. Moje pytanie bardziej zahacza o to jak wygląda praca B2B, gdzie ma się jednoosobową dzialalność gospodarczą w Polsce, ale pracuje się z USA. Jeśli chodzi o zwykłą umowę o pracę to jest dokładnie tak jak piszesz . Szukam możliwości jak pogodzić pracę z moim obecnym zyciem, bo przyznam szczerze, że dużo czasu nie minęło, a ja już dostaje do głowy, a gdzie tam 2 lata (jeśli nie więcej). Dzięki Ola
  3. Cześć wszystkim, Moze ktoś z Was będzie się orientował jak to wygląda z perspektywy prawnej. Jestem w trakcie procesu wizowego małżeńskiego, ale jak wiadomo proces ten trwa bardzo długo. Tęskni mi się do męża, więc zastanawiałam się, czy jeśli przeszłabym na B2B u mojego obecnego pracodawcy, to czy mogłabym bez problemów pracować z USA. Oczywiście wiem, że mając wizę turystyczną, musiałabym co 3 miesiące opuszczać USA, ale lepsze to niż 2 lata rozłąki z mężem. Dziekuje! Ola
×
×
  • Dodaj nową pozycję...