Skocz do zawartości

mareknoda

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mareknoda

  Loteria wizowa DV 2020

  Gram od 2012r. nie wiem ile straciłem bo przez 5 lat dawałem to samo zdjęcie, w zeszłym roku nie śledziłem aktualności i przespałem awarie, może tym razem się uda ...
 2. mareknoda

  Loteria wizowa DV 2020

  Tak pamiętam że tak było, ale przejrzałem instrukcje, a tam słowa nie było o tym, a w formularzu jedynie przy LAST NAME przy wpisaniu polskich znaków miałem czerwony komunikat, ale w innych polach już nie to wolę zapytać.
 3. mareknoda

  Loteria wizowa DV 2020

  Witam, Czy wniosek wypełniamy bez znaków diaktrycznych?, patrzę na instrukcję https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-Translations/DV-2020_Polish.pdf i nie ma słowa o tym, pamiętam że kiedyś pisało się bez.
 4. mareknoda

  Wiza turystyczna - pierwsza próba

  Rozumiem, ale gdyby jednak zapytali , mam powiedzieć że była czy że nic mi o tym niewiadomo.
 5. mareknoda

  Wiza turystyczna - pierwsza próba

  Babcia ta była w pracy, tylko o ten fakt się martwię bo mam mówi że była nielegalnie, ale to tak odległe czasy to nie wiem czy była w jakimś rejestrze. Gdyby pytali czy ktoś był nielegalnie z mojej rodziny to mam o niej mówić?. Nazwisko mojej babci=nazwisko panieńskie mojej mamy. Nie chcę ściemniać, wiem że babcia była, ale czy leganie czy nie to na 100% nie wiem.
 6. Witam, Mam 34 lata, pracę i własną firmę, chcę pojechać z narzeczoną turystycznie do USA na 7-14 dni. Dziewczyna ma paszport niemiecki i polski (nigdy się jeszcze nie starała). Ja mam tylko polski, jedyny mój kontakt z USA to loteria wizowa od 2012r:). Wiem że moja babcia była 2 lata w USA w pracy na przełomie lat 60/70r (nazwisko ma inne niż ja). Co mam mówić na rozmowie, chcielibyśmy jechać w grudniu. Mam wspominać o babci jak będą pytać?, tak naprawdę to nie wiem czy była legalnie czy nie (leciała tam samolotem, a wracała statkiem, na pewno była dwa razy). Kiedy powinienem złożyć wniosek żeby zdążyć na grudzień?.
 7. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Ja już dwa razy straciłem bo się w trakcie zmieniło, więc zapytać nie zaszkodzi.
 8. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Czyli w tym roku jeszcze będzie można się zapisać ?:)
 9. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam, Czy coś już wiadomo o DV 2020 w tym roku?, ostatnio nie śledziłem wszystkich tematów i straciłem szasnę bo była awaria, teraz wolę zapytać wcześniej, a nie widzę osobnego tematu.
 10. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  OK mój błąd, nie wiem co się popierdzieliło że myślałem cały czas że to panieńskie nazwisko :). Jeżeli się zapisałem w terminie kiedy była ta niby awaria to zamiast komunikatu "Has not ....| będę miał komunikat na żółtym tle?
 11. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Ja dalej nie mogę dalej sprawdzić, pole "no family name" od razu mi znika po załadowaniu strony, nic nawet nie wpisuje, sprawdziłem na IE i Firefox, na różnych komputerach.
 12. mareknoda

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Macie problem ze sprawdzeniem wyników?, nie mogę zaznaczyć opcji "Last name" checkbox znika po chwili, sprawdzałem na Firefoxie i Explorerze.
 13. mareknoda

  Loteria Wizowa DV 2019

  No nic już nie zrobię, zobaczymy przy wynikach, żeby się nie okazało że Ci co się ponownie rejestrowali zostaną odrzuceni za dubla :), ja już tam nie wierze w uczciwość tej loterii.
 14. mareknoda

  Loteria Wizowa DV 2019

  Wątpię, mam pocztę na gmailu, sprawdzam nawet spam, chyba że była to wiadomość po angielsku i może automatycznie ją skojarzyłem z oszustami co wyłudzają kasę na loterii i olałem. Jaki był adres email nadawcy tej wiadomości?, jeszcze sprawdzę. Tak się starałem żeby wszystko wpisać dobrze, a tu pech. Czy los DV-2020 jest już przesądzony?, nie będzie już podobnej możliwości zamieszkania i pracy w USA?
 15. mareknoda

  Loteria Wizowa DV 2019

  No to fajnie :(, znowu straciłem szanse.
×