Jump to content

mareknoda

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sama strona działa bez problemu, błąd jest dopiero ja końcu, gdy daje confirm. Robie na Macbooku, to nie jest windows.
 2. Witam, Cały czas mam komunikat: "The requested URL was rejected. Please consult with your administrator." o co chodzi?, to już 3 dzień.
 3. Udało mi się na chwilę zalogować, ale miałem Has not .... qde a już się pakowałem.
 4. Gram już chyba 7 lat, za miesiąc jadę (raczej) na stałe do Norwegii, wcześniej traktowałem loterie jako zabawę i nie przejmowałem się że nie byłem wylosowany, ale gdybym został teraz wylosowany to chyba bym spróbował bo moment idealny:).
 5. Gram od 2012r. nie wiem ile straciłem bo przez 5 lat dawałem to samo zdjęcie, w zeszłym roku nie śledziłem aktualności i przespałem awarie, może tym razem się uda ...
 6. Tak pamiętam że tak było, ale przejrzałem instrukcje, a tam słowa nie było o tym, a w formularzu jedynie przy LAST NAME przy wpisaniu polskich znaków miałem czerwony komunikat, ale w innych polach już nie to wolę zapytać.
 7. Witam, Czy wniosek wypełniamy bez znaków diaktrycznych?, patrzę na instrukcję https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-Translations/DV-2020_Polish.pdf i nie ma słowa o tym, pamiętam że kiedyś pisało się bez.
 8. Rozumiem, ale gdyby jednak zapytali , mam powiedzieć że była czy że nic mi o tym niewiadomo.
 9. Babcia ta była w pracy, tylko o ten fakt się martwię bo mam mówi że była nielegalnie, ale to tak odległe czasy to nie wiem czy była w jakimś rejestrze. Gdyby pytali czy ktoś był nielegalnie z mojej rodziny to mam o niej mówić?. Nazwisko mojej babci=nazwisko panieńskie mojej mamy. Nie chcę ściemniać, wiem że babcia była, ale czy leganie czy nie to na 100% nie wiem.
 10. Witam, Mam 34 lata, pracę i własną firmę, chcę pojechać z narzeczoną turystycznie do USA na 7-14 dni. Dziewczyna ma paszport niemiecki i polski (nigdy się jeszcze nie starała). Ja mam tylko polski, jedyny mój kontakt z USA to loteria wizowa od 2012r:). Wiem że moja babcia była 2 lata w USA w pracy na przełomie lat 60/70r (nazwisko ma inne niż ja). Co mam mówić na rozmowie, chcielibyśmy jechać w grudniu. Mam wspominać o babci jak będą pytać?, tak naprawdę to nie wiem czy była legalnie czy nie (leciała tam samolotem, a wracała statkiem, na pewno była dwa razy). Kiedy powinienem złożyć wniosek żeby zdążyć na grudzień?.
 11. Ja już dwa razy straciłem bo się w trakcie zmieniło, więc zapytać nie zaszkodzi.
 12. Czyli w tym roku jeszcze będzie można się zapisać ?:)
 13. Witam, Czy coś już wiadomo o DV 2020 w tym roku?, ostatnio nie śledziłem wszystkich tematów i straciłem szasnę bo była awaria, teraz wolę zapytać wcześniej, a nie widzę osobnego tematu.
 14. OK mój błąd, nie wiem co się popierdzieliło że myślałem cały czas że to panieńskie nazwisko :). Jeżeli się zapisałem w terminie kiedy była ta niby awaria to zamiast komunikatu "Has not ....| będę miał komunikat na żółtym tle?
 15. Ja dalej nie mogę dalej sprawdzić, pole "no family name" od razu mi znika po załadowaniu strony, nic nawet nie wpisuje, sprawdziłem na IE i Firefox, na różnych komputerach.
×
×
 • Create New...