Jump to content

wheelbuilder

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Moi koledzy w Holandii oglądają przez www.weeb.tv i konto premium kosztuje 5euro lub 6$ /miesiąc i masz wszystkie polskie programy nie wiem ile tego tam jest ale sporo tylko nie wiem czy można to odbierać w USA ale zakładam, że tak.
 2. Na początku chciałem Wszystkim podziękować za wszelką pomoc uzyskaną na forum bez której efekt spotkania mógłby być całkiem inny Centralny jest dwie ulice od ulicy Pięknej. Idziesz Al. Jerozolimskimi do Marszałkowskiej i tam w prawo następnie cały czas prosto i po prawej stronie będzie ul. Koszykowa a po lewe stronie(Marszałkowskiej) Piękna. Nie da się nie zauważyć tłumu ludzi na chodniku czekających na wejście do konsulatu. Ja ten odcinek pokonałem dzisiaj w kilka minut bo spieszyłem się na pociąg powrotny. Zdecydowana większość wychodziła z kwitkiem DHL. Jakkolwiek zdecydowanie mogę potwierdzić zdanie, że wszystko zależy na jakiego konsula się trafi. Jeden Cię magluje 10-15minut bo były i takie osoby a inne 2minuty i po sprawie-pytania jak z katalogu. Myślałem, że ten konsul który tak dużo osób przerabiał nie da mi wizy-jedna kobieta była mocno zbulwersowana odchodząc od okienka-coś tam rzucała w stronę konsula, że ona już wiekowa osoba a wizy nie dostała. No cóż. Tak na marginesie. Chciałbym tam częściej bywać z jednego powodu-było na czym oko zawiesić :D co rusz jakieś piękności przychodziły i to nawet po dwie naraz Tam tzn do poczekalni przed okienko. Normalnie la.......... hehe.
 3. Wpuścili mnie chyba jeszcze przed 9:30 ale musiałem skoczyć vis a vis zrobić zdjęcie(jedyna rzecz jaka mi nie poszła-złapałem się na tym, że zdjęcie ma ponad pół roku). Wydrukowany numerek dostałem o 09:47 ale prawie godzinke czekałem bo miałem przed sobą ponad 40numerków. W okienku nr 11(chyba) przyjmował konsul który obsługiwał ludzi chyba 5x szybciej niż inne 3 okienka razem wzięte. Co gorsza widziałem co rusz jak ktoś odchodzi z wizą. Ten właśnie gość mi się trafił. Nawet nie zapytał w jakim języku chcę rozmawiać-od razu zaczął po polsku. pytania: Dzień dobry. Pan XXX ?? W jakim celu jedzie Pan do Stanów ? Gdzie chce Pan zwiedzać? Czy będzie to Pana pierwsza wizyta w USA ? Czy jest to pierwsza wizyta po wize? Czy był Pan kiedyś za granicą ?(ja pracuję za granicą) Dlaczego nie ubiegał się Pan o wizę w kraju gdzie Pan pracuje ? Na jak długo wybiera się Pan do USA Chyba to wszystkie pytania. Skitował to zdaniem. OTRZYMUJE PAN WIZĘ WIELOKROTNEGO WJAZDU WAŻNĄ NA 10 LAT :D:D Teraz nic tylko czekać na DHL Był ktoś z Was dzisiaj w Warszawie na rozmowie ?
 4. Mnie rozmowa czeka jutro na godz 10:00 mam spotkanie. Będę na centralnym chwilę po 8:00 ale poświęcę ten czas na relax. Pod wieczór zdam relację z wizyty
 5. Idziesz do pracy i studiujesz zaocznie Otrzymujesz wizę studencką i jedziesz w przyszłe wakacje na Work&Travel.
×
×
 • Create New...