Skocz do zawartości

Miromat

Użytkownik
  • Zawartość

    64
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

1372 wyświetleń profilu
  1. 8 lat to akurat czas na dobre przygotowanie się do życia tam. Ucz sie języka, idź na studia, zdobądź dobry zawód, nabierz praktyki, doświadczenia to nie będziesz musiał zaczynać od noszenia cegieł na budowie albo mycia garów w knajpie.
  2. Nie wiem czy to będzie takie dobre rozwiązanie. Zniesienie wiz miałoby sens tylko wtedy, gdyby obowiązywały zasady jak w innych krajach - na granicy przechodzisz tylko kontrolę paszportową bez żadnych pytań. Dzisiaj ten, kto nie ma szans wjechać od razu dowiaduje się o tym i kosztuje go to tylko 140 $. Po zniesieniu wiz będą zawracani po przylocie do USA. A to będzie kosztować ok. 1000 $. Niepotrzebne koszty, dużo większy stres. Zobaczcie ile osób jest zawracanych z Kanady po zniesieniu wiz. Niektórzy chwalą się tym na tym forum.
  3. Nie ma co się stresować. Ja poszedłem na luzie, bez żadnych dodatkowych dokumentów. Wyszedłem z założenia, że jak nie dostanę to i tak to przeżyję, a udawadniać, że nie jestem wielbłądem, płaszczyć się przed nimi i robić z siebie idioty nie będę. I wszystko trwało 2-3 minuty, 3 banalne pytania i wiza na 10 lat.
×